Płock

    Automatyk w Wydziale Warsztatowym Automatyka ​ - Plock, Polska - PKN ORLEN S.A.

    PKN ORLEN S.A.
    PKN ORLEN S.A. background
    Opis

    Twój zakres obowiązków

  • Serwisowanie aparatury automatycznej – zawory regulacyjne i blokadowe
  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac serwisowych
  • Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie (kierunek: automatyka, mechatronika, mechanika)
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • Umiejętność obsługi podstawowych urządzeń mierniczych oraz elektronarzędzi
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Nastawienie na rozwój i chęć zdobywania nowych umiejętności
  • To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie (w tym system premiowy)
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
  • Benefity
  • prywatna opieka
    medyczna
  • dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • ubezpieczenie
    na życie
  • zniżki na firmowe
    produkty i usługi
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia
    socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie
    wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie najmu mieszkania