Polkowice

    Operator urządzeń do uzdatniania wody - Polkowice, Polska - "Energetyka" sp. z o.o.

    "Energetyka" sp. z o.o.
    "Energetyka" sp. z o.o. Polkowice, Polska

    1 tydzień temu

    "Energetyka" sp. z o.o. "Energetyka" sp. z o.o., należąca do Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., prowadzi działalność w obszarze produkcji, przesyłu, dystrybucji energii elektrycznej oraz ciepła, produkcji wody pitnej i przemysłowej, oczyszczania ścieków, unieszkodliwiania odpadów, obrotu produktami naftowymi oraz usług operatorskich. Oddział: "Energetyka" sp. z o.o., Wydział W-1 Lubin/Polkowice Poszukujemy osoby na stanowisko:Operator urządzeń do uzdatniania wodyMiejsce pracy: Wydział W-1 Lubin/Polkowice Twój zakres obowiązków:
  • obsługa, kontrola stanu technicznego oraz bieżąca konserwacja urządzeń stacji uzdatniania wody, w tym filtrowni, chlorowni oraz pompowni wody
  • wykonywanie analiz fizykochemicznych wody oraz ich raportowanie
  • dbałość oraz utrzymanie czystości w obiekcie i jego otoczeniu
  • Nasze wymagania:
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi komputera
  • Mile widziane:
  • uprawnienia energetyczne E2
  • Oferujemy: Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i spełniasz wymagania,
    wybierz przycisk "Aplikuj" i wypełnij formularz do dnia Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia oznacza, że Twoja oferta nie została przyjęta.

  • KGHM Polska Miedź S.A. Lubin, Polska

    Twój zakres obowiązków: · obsługa, kontrola stanu technicznego oraz bieżąca konserwacja urządzeń stacji uzdatniania wody, w tym filtrowni, chlorowni oraz pompowni wody · wykonywanie analiz fizykochemicznych wody oraz ich raportowanie · dbałość oraz utrzymanie czystości w obiek ...