Warsaw

    Specjalista ds. konsolidacji i sprawozdawczości - Warsaw, Polska - skills matter sp. z o. o.

    Opis

    ofertę kierujemy do osób, które:

    • posiadają wykształcenie wyższe ekonomiczne,
      swobodnie posługują się obsługi pakietem MS Office,
    • posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku
    • posługują się językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym (min. B2)
    • posiadają znajomość UOR oraz MSR/MSSF
    • posiadają znajomość sprawozdawczości finansowej i zasad konsolidacji sprawozdań finansowych
    • mają pozytywne nastawienie na wyzwania zawodowe, działanie z energią

    Zadania na stanowisku

    • sporządzanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych Grupy,
      przygotowanie pakietów konsolidacyjnych pod kątem zgodności z polityką Grupy i MSSF
    • udział w uzgadnianiu wzajemnych transakcji pomiędzy spółkami w Grupie
    • przygotowywanie korekt konsolidacyjnych oraz not do sprawozdania skonsolidowanego
    • weryfikacja i analiza danych finansowych spółek Grupy na potrzeby sporządzania skonsolidowanego sprawozdania finansowego,
    • koordynacja zbierania danych finansowych z różnych jednostek organizacyjnych, przygotowanie zestawień, raportów i sprawozdań na potrzeby Zarządu, udziałowców, banków oraz innych instytucji i urzędów,
    • zaangażowanie i wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca,
      współpraca z audytorami,
    • udział w procesie standaryzacji oraz optymalizacji procesów finansowo-księgowych.

    Nasze oczekiwania

    Oferujemy

  • Michael Page Warsaw, Polska

    Przygotowanie skonsolidowanego sprawozdania finansowego zgodnie z MSSF · Zapewnienie spójności polityki rachunkowej we wszystkich spółkach z grupy kapitałowej · Sporządzanie raportów finansowych na potrzeby sprawozdawczości grupowej · Weryfikacja danych otrzymywanych od zespołu ...