Pentester - Kraków, Polska - Neontri

    Neontri
    Neontri Kraków, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    Cześć Z tej strony Neontri - jesteśmy firmą liczącą ponad 120 osób, która specjalizuje się w 2 obszarach: 1. Tworzymy systemy, które zlecają nam nasi Klienci (najczęściej tworzymy coś od zera, albo dodajemy w pełni nowe funkcjonalności) głównie z obszaru: finansowego, bankowego, fin-tech, e-commerce - choć nie tylko :)2. Wspieramy naszych Klientów w rekrutacji Specjalistów, a naszym Kandydatom staramy się dobrać jak najlepiej dopasowane oferty (tzw. bodyleasing) Co może nas wyróżniać spośród innych firm i dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę? 1. Jesteśmy ludźmi, którzy cenią sobie szczerość, otwartość i BARDZO DOBRĄ atmosferę pracy. Nie praktykujemy korporacyjnego stylu pracy Stawiamy na dobre relacje, które pogłębiamy podczas spotkań integracyjnych, czy wspólnych wypadów na piwo. Tak, nasz zespół pracujący u Klientów również jest obecny przy wspólnych spotkaniach. Nie jesteśmy dla siebie obcy. Dla nas wszyscy pracownicy są sobie równi. 2. Słuchamy Twoich potrzeb. Jest to bardzo ważne, abyś czuł/czuła się u nas dobrze. Jeśli nadchodzi czas chęci zmiany projektu - nie ma problemu. Znajdziemy Ci nowy w ramach naszych wewnętrznych rozwiązań lub Klientów.Czy to oznacza, że będziesz pracować przy wielu projektach i nastąpi konieczność częstych zmian? NIE
    Aktualnie do naszego klienta z branży technologiczno-e-commercowej poszukujemy Pentestera.
    Twoje obowiązki:
    • Prowadzenie cyklicznych testów bezpieczeństwa aplikacji webowych
    • Przeprowadzanie testów penetracyjnych w zakresie serwerów oraz infrastruktury sieciowej
    • Identyfikacja potencjalnych ryzyk związanych z bezpieczeństwem systemów
    • Testy ręczne oraz automatyczne z wykorzystaniem OWASP Top Ten/OWASP ASVS
    • Analiza API (REST API, QraphQL, SOAP)
    • Testowanie integracji platform e-Commerce z zewnętrznymi modułami oraz aplikacjami
    • Współpraca z zespołem developerskim

    Wymagania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w pracy w testowaniu testowaniu aplikacji opartych na Magento 2
    • Doświadczenie w skanowaniu infrastruktury sieciowej i serwerowej
    • Dobra znajomość narzędzi (Burp Suite, Chrome DevTools, Metasploit, Nmap,itp.)
    • Hybryda (gotowość do pracy 2/3 dni w tygodniu w biurze / Kraków)

    To co możemy zaoferować to:

    • Możliwość współpracy opartej o formę B2B
    • Pakiet medyczny Luxmed
    • Dofinansowanie do karty Multisport
    • Budżet szkoleniowy oraz dostęp do platformy szkoleniowej

    Chcesz poznać więcej szczegółów? Śmiało aplikuj
    Do usłyszenia :)