Miejsca pracy

    Operator koparki - Poznań, Polska - PGTB SP. Z O.O.

    PGTB SP. Z O.O.
    PGTB SP. Z O.O. Poznań, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Opis stanowiska

    Roboty ziemne. Budowa infrastruktury inżynierii środowiska, budownictwa kubaturowego, drogowego i mostowego.

    Wymagania

    prawo jazdy kat. B

    uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki, koparki

    gotowość do pracy w delegacji

    aktualne orzeczenie psychologiczne

    Dodatkowym atutem będzie:

    doświadczenie w branży budownictwa instalacji sanitarnych

    Oferujemy

    formę współpracy zgodną z oczekiwaniami Kandydata

    atrakcyjne wynagrodzenie

    możliwość stałego rozwoju zawodowego i zrealizowania ambicji zawodowych w ramach profesjonalnej organizacji

    nowoczesne zaplecze sprzętowe

  • STRABAG Sp. z o.o. / Budownictwo Infrastruktury / Dyrekcja PC Centrum

    Operator koparki

    5 dni temu

    STRABAG Sp. z o.o. / Budownictwo Infrastruktury / Dyrekcja PC Centrum Greater Poland Voivodeship, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Aufgaben · obsługa koparki przy wykopach w branży wodno-kanalizacyjnej · Qualifikationen · uprawnienia i umiejętność obsługi koparki · min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku operatora koparki przy wykopach w branży wodno-kanalizacyjnej · uprawnienia do obsługi koparko ...