Kalisz

    Junior Warehouse Worker INTERN - Kalisz, Polska - Raytheon Technologies

    Raytheon Technologies
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Unspecified

    Młodsza Magazynierka / Młodszy Magazynier - Płatny Staż / Pratt & Whitney Kalisz / Praca na miejscu

    Nie jesteśmy romantykami, ale patrząc w niebo szukamy przełomowych rozwiązań. To, co tworzymy, napędza świat. Produkujemy precyzyjne części do silników lotniczych. Stanowimy część światowej korporacji Raytheon Technologies i jesteśmy głównym dostawcą światowego lidera w projektowaniu, produkcji i serwisie silników lotniczych koncernu Pratt & Whitney.

    Aplikując na poniższe stanowisko masz szanse dołączyć do zespołu ponad 6 000 pracowników w Polsce.

    Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa procesu przyjęcia materiału (weryfikacja dostaw, zgodność ilościowa i jakościowa, wprowadzanie do SAP) .
  • Obsługa procesu sprzedaży wyrobów gotowych i usług do klienta oraz procesu wydania materiału.
  • Obsługa procesu kooperacji i podwykonawstwa.
  • Lokowanie materiału na regałach.
  • Obsługa wniosków zlecenia wysyłki - flowbox/webcon.
  • Zarządzanie dokumentacją materiałową (kontrola zgodności, archiwizacja, scanowanie, obsługa klientów)
  • Przygotowanie materiałów do transportu zgodnie z wymogami jakości i BHP
  • Obsługa transakcji w SAP
  • Zarządzanie transportem wewnętrznym
  • Obsługa procesu rekonserwacji w magazynie
  • Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • praktyczna znajomość MS Office (szczególnie Excel)
  • nastawienie na wysoką jakość
  • bardzo dobra komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • wysoka kultura osobista
  • chęci do pracy i nauki.
  • Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w obszarze logistyki i magazynowania lub produkcji
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • To oferujemy

  • 6 miesięczny płatny staż
  • indywidualną ścieżkę kariery zbudowaną z uwzględnieniem Twoich oczekiwań
  • profesjonalne wsparcie ze strony specjalistów z różnych obszarów firmy
  • poznanie specyfiki pracy w światowej klasy firmie lotniczej
  • perspektywę dalszej współpracy po zakończeniu stażu
  • bezpieczeństwo – któremu w naszej pracy nadaliśmy najwyższą rangę
  • elastyczne podejście do pracy – wierzymy, że każdy potrafi sam efektywnie zarządzać swoim czasem pracy, dlatego zwracamy większą uwagę na jakość niż szybkość wykonania
  • bycie fair – nasze działania oparte są o kodeks etyczny, który jest dla nas wyznacznikiem standardów i pomaga budować silną kulturę etyczną i uczciwie osiągać cele biznesowe
  • płatne staże będą realizowane w wymiarze 40 godzin tygodniowo, dlatego dedykowane są absolwentom szkół wyższych (do 3 lat po ukończeniu studiów) oraz studentom ostatnich lat studiów
  • W treści swojej aplikacji umieść zgodę na przetwarzanie danych osobowych jeśli:

  • chcesz wziąć udział w innych procesach rekrutacyjnych Pratt and Whitney Kalisz sp. z o.o., także na stanowiska pracownicze
  • w przypadku wyrażenia zgody na udział w rekrutacji na stanowiska pracownicze – jeśli Twoja aplikacja zawiera dane osobowe wykraczające poza zakres wskazany w Kodeksie pracy (imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg zatrudnienia)
  • chcesz wziąć udział w procesach rekrutacyjnych innych spółek Pratt & Whitney w Polsce
  • Dostosuj treść poniższej zgody do swoich potrzeb:

    "Wyrażam zgodę dla Pratt and Whitney Kalisz Sp. z o.o. na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w procesie rekrutacji

  • na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Pratt and Whitney Kalisz Sp. z o.o. w okresie 2 lat, w tym rekrutacji na stanowiska pracownicze
  • w zakresie wykraczającym poza katalog danych osobowych wskazanych w kodeksie pracy
  • na potrzeby procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółki Pratt & Whitney w Polsce:
  • Pratt & Whitney Rzeszów S.A.
  • Pratt & Whitney Tubes Sp. z. o.o.
  • Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o"
  • Zgoda w ten sposób wyrażona może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych na potrzeby rekrutacji jest Pratt and Whitney Kalisz Sp. z o.o., ul. Elektryczna 4a, Kalisz. Szczegółowa informacja na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się w "Klauzuli informacyjnej dla kandydata na uczestnika programu Uskrzydlamy talenty" dostępnej min. u rekrutera podczas eventu rekrutacyjnego, na stronie w zakładce "Polityka prywatności".