Specjalista ds HR K M - Koksownicza , Dąbrowa Górnicza, Polska - Amiblu Poland Sp. z o.o.

    Amiblu Poland Sp. z o.o.
    Amiblu Poland Sp. z o.o. Koksownicza , Dąbrowa Górnicza, Polska

    1 dzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Zasoby ludzkie
    Opis

    Twój zakres obowiązków

    • Współtworzenie i realizacja polityki personalnej zgodnej z celami strategicznymi firmy;
    • Prowadzenie i nadzorowanie procesów rekrutacyjnych, procedury zatrudniania (ONboarding), wdrażania pracowników oraz procedury zwalniania (OFFboarding);
    • Wsparcie różnorodnych działań HR oraz procesów EB;
    • Realizowanie polityki szkoleniowej;
    • Współpraca z dostawcami usług HR m.in. agencjami pracy, portalami rekrutacyjnymi, firmami szkoleniowymi;
    • Administrowanie i rozliczanie świadczeń pracowniczych oraz benefitów;
    • Przygotowywanie raportów i sprawozdań dotyczących działań HR.

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe lub student/ studentka ostatniego roku, preferowane kierunki związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi;
    • Dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel;
    • Wysokie zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań;
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
    • Gotowość do pracy przy kilku projektach jednocześnie.

    Mile widziane

    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (lub staże, praktyki);
    • Znajomość języka angielskiego.

    To oferujemy

    • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • System premiowy oparty na celach;
    • Wewnętrzne szkolenia wprowadzające;
    • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie współpracowników;
    • Dodatkowy, płatny dzień wolny - Święto Pracownika Amiblu;
    • Niezbędne narzędzia pracy;
    • Pakiet socjalny;
    • Prywatna opieka medyczna;
    • Kafeteria benefitów z możliwością zakupu karty sportowej MultiSport