Kielce

    Junior Fullstack Developer React Next - -, Kielce, Polska - Interia Sp. z o.o.

    Interia Sp. z o.o.
    Interia Sp. z o.o. -, Kielce, Polska

    Znalezione w: JustJoinIT PL C2 - 3 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    jest czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji. Co miesiąc ponad 21 mln osób korzysta z dostępu do najświeższych informacji, ciekawostek i rozrywki oraz z najlepszego sposobu komunikowania się ze światem.

    Działamy w ramach Grupy Polsat Plus, lidera rynku mediów i telekomunikacji w Polsce, co stawia przed nami jeszcze większe i ekscytujące wyzwania. Dzięki temu nieustannie się rozwijamy.

    Aktualnie poszukujemy osoby, która będzie uczestniczyła w wytwarzaniu oraz rozwoju systemów portalu

    Jak wygląda nasz zespół?

    Zespół składa się z developerów PHP i JS. Ciągle się powiększamy i zamierzamy zachować ten trend. Tworzymy i rozwijamy usługi i aplikacje związane z portalem i jego serwisami, a także CMS do zarządzania treściami, wspierający pracę wydawców i redaktorów serwisów

    Zadania, jakie postawimy przed Tobą:

    • tworzenie interfejsów użytkownika z użyciem
    • tworzenie funkcjonalności dla BFF
    • pisanie czystego, efektywnego i ponownie używalnego kodu
    • uczestnictwo w procesie tworzenia oprogramowania od projektu do wdrożenia
    • utrzymywanie i aktualizowanie istniejących aplikacji
    • pisanie testów jednostkowych i integracyjnych za pomocą Jest
    • będziesz współpracował/a z innymi członkami zespołu, w tym devopsami i projektantami UX/UI

    Nasze wymagania:

    • min. 1 rok komercyjnego doświadczenia w pracy w i
    • znajomość JavaScript (ES6+)/TypeScript ​
    • znajomość i MongoDB
    • znajomość koncepcji CI/CD
    • znajomość dobrych praktyk programowania, pojęcia asynchroniczności, EDD, wzorców projektowych, w tym DRY, SOLID i clean code

    Docenimy:

    • znajomość GraphQL
    • doświadczenie z narzędziami do testowania, takimi jak Jest
    • znajomość GitlabCI i Kubernetes

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie B2B
    • pracę w wybranym modelu: stacjonarnym, hybrydowym lub zdalnym
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - w jednym z największych wydawców internetowych w Polsce, będącej częścią największej grupy medialnej w naszym kraju
    • możliwość rozwoju technologicznego oraz wpływu na dobór technologii, narzędzi oraz rozwiązań
    • dostęp do szkoleń i konferencji
    • cykliczne spotkania Dev Tank, bo stawiamy na dzielenie się wiedzą i rozwój
    • pakiet benefitów Grupy Polsat Plus (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie, kurs j. angielskiego) oraz integracyjne eventy
    • niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę - start-up'owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy