Warsaw

    Dyrektor Przychodni Online - Warsaw, Polska - Telemedi

    Telemedi
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Telemedi jest firmą z branży ochrony zdrowia, zatrudniamy programistów i lekarzy by wytwarzać nowoczesne rozwiązania ułatwiające życie pacjentom i lekarzom. Naszym celem jest wykorzystanie technologii, aby zapewnić każdemu wygodny i natychmiastowy dostęp do opieki medycznej.

    Twoje zadanie:

    Zostaniesz mini-CEO tego obszaru. Będziesz odpowiedzialny/a za P&L i rozwój "od A do Z" obszaru naszej przychodni pierwszego kontaktu, zarówno w obszarze online, jak i tej stacjonarnej. Będziesz odpowiadał/a za pozyskiwanie pacjentów do naszej przychodni, nowe współprace z potencjalnymi partnerami, ale również współpracę z personelem medycznym w przychodni, czy współpracę z NFZ.

    Obowiązki

  • Odpowiedzialność za prowadzenie Business Unitu związanego z pozyskiwaniem pacjentów do przychodni online
  • Przygotowywanie i pilnowanie budżetu unitu
  • Dbanie o utrzymanie pacjentów w przychodni (minimalizacja churnu)klientów
  • Odpowiedzialność za jakość usług świadczonych zarówno online jak i stacjonarnie w przychodni
  • Przygotowanie przychodni do działania (dostępność personelu medycznego, raportowanie do NFZ, koordynacja codziennej pracy w przychodni)
  • Raportowanie i rozliczanie świadczeń w NFZ
  • Opracowanie i wdrożenie strategii pozyskiwania pacjentów
  • Zarządzanie strategią i realizacją marketingu cyfrowego, w tym wydatkami cyfrowymi, SEO
  • Optymalizowanie kosztów pozyskania klientów
  • Pozyskiwanie partnerów do współpracy w zakresie strategii online
  • Tworzenie projektów i strategii zwiększających pozyskanie klientów
  • Współpraca z organami publicznymi
  • Requirements

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu Unitu lub produktu online
  • Doświadczeniem z przygotowywaniem i egzekwowaniem budżetu
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów online, rozumienie procesu i "rozliczania" agencji marketingowych
  • Pewność siebie w mówieniu i komunikowaniu się w języku polskim i angielskim
  • Praca na liczbach, KPI
  • Dobre umiejętności rozwiązywania problemów
  • Dowożenie, brak prokrastynacji projektów
  • Podejście "no too junior tasks" - dużo rzeczy trzeba zrobić samemu
  • Umiejętność nie pozwolenia sobie wcisnąć kitu w kontekście wyników i liczb
  • Benefits

  • Wynagrodzenie zł w zależności od doświadczenia - Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub B2B
  • Kariera zawodowa "Sky-is-the-limit" w dynamicznie rozwijającej się organizacji med-tech.
  • Elastyczne formy i godziny pracy w przyjaznym i opartym na zaufaniu zespole
  • Nielimitowany dostęp do konsultacji
  • Przejrzyste i otwarte środowisko (to nie jest tylko slogan, przekazujemy feedback i oczekujemy, że Ty też go nam przekażesz)

  • Telemedi Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Telemedi jest firmą z branży ochrony zdrowia, zatrudniamy programistów i lekarzy by wytwarzać nowoczesne rozwiązania ułatwiające życie pacjentom i lekarzom. Naszym celem jest wykorzystanie technologii, aby zapewnić każdemu wygodny i natychmiastowy dostęp do opieki medycznej. · Tw ...