Specjalista / Specjalistka ds. BHP - Warsaw, Polska - SMYK

    SMYK
    SMYK Warsaw, Polska

    2 tygodnie temu

    Opis

    TWOJE ZADANIA

  • Kontrolowanie warunków pracy, stanu BHP i PPOŻ, sporządzanie raportów z przeprowadzonych kontroli w sklepach na zachodzie Polski
  • Ustalanie przyczyn i okoliczności wypadków oraz prowadzenie rejestru dokumentacji wypadkowej
  • Przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji BHP dla sklepów Grupy SMYK
  • Prowadzenie i organizowanie szkoleń BHP - wstępnych i okresowych dla pracowników sklepów
  • Opracowywanie szczegółowych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na poszczególnych stanowiskach pracy
  • Współpraca z poszczególnymi działami wewnętrznymi oraz instytucjami zewnętrznymi w zakresie BHP
  • Monitorowanie i prewencja zagrożeń zawodowych
  • Dokonywanie oraz aktualizacja oceny ryzyka zawodowego
  • NASZE WYMAGANIA

  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych (podległy region: zachód Polski)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla pracowników
  • Doświadczenie w pracy dla sieci handlowych będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe z zakresu BHP
  • Znajomość przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, prawa pracy
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dobra organizacji pracy, samodzielność, dokładność, terminowość
  • Inicjatywa, umiejętność pracy w zespole
  • Co oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Zakupy w naszych sklepach na preferencyjnych warunkach
  • Świadczenia świąteczne dla pracowników
  • Udział w szkoleniach stacjonarnych, językowych i e-learningowych
  • Udział w inicjatywach społecznych
  • Uczestniczenie w wydarzeniach firmowych, integracjach
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego