Operator mieszalni - Myslowice, Polska - PowerJobs Sp. z o.o.

    PowerJobs Sp. z o.o.

    Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Aplikuj i pracuj dla najlepszych

    Operator mieszalni - pracownik produkcji

    Miejsce pracy: Mysłowice

    Zadania:

    • przygotowanie urządzeń do eksploatacji;
    • produkcja wsadów na podstawie dokumentacji produkcyjnej - odważanie surowców i ich dozowanie do mieszalników procesowych;
    • zapewnienie ciągłości procesu produkcji w oparciu o plan produkcji - obsługa mieszalników procesowych i wag;
    • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej;
    • dbałość o jakość produktu;
    • aktywne uczestnictwo w znalezieniu rozwiązań dla wyzwań produkcyjnych;
    • prowadzenie procesu czyszczenia pomieszczeń i urządzeń produkcyjnych;
    • udział w modernizacji procesów produkcyjnych mających na celu eliminowanie strat i redukcję kosztów przy ścisłej współpracy z Działem Technologicznym.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie - mile widziane techniczne;
    • min. 1 rok doświadczenia w firmie produkcyjnej;
    • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym;
    • znajomość obsługi komputera;
    • umiejętność logicznego myślenia i szybkiego przyswajania przekazywanej wiedzy;
    • spostrzegawczość i dbałość o szczegóły, rzetelność, dokładność, precyzja;
    • zdolności manualne;
    • umiejętność pracy w zespole organizacji pracy własnej;
    • dostosowanie się do norm i zasad panujących w firmie - procedur BHP, jakości i higieny.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie bezpośrednio w firmie Klienta;
    • umowę o pracę;
    • atrakcyjnie wynagrodzenie i system premiowy;
    • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w dynamicznym zespole;
    • dodatkowy pakiet socjalny (opieka medyczna);
    • możliwość skorzystania z dofinansowania karty MultiSport.