Monter/instalator - Bytom, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Jesteś na etapie poszukiwania pracy? Posiadasz niewielkie doświadczenie w pracy na produkcji? Lub szuka swojego pierwszego zatrudnienia? Świetnie się składa

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko montera do pracy przy produkcji lamp. Chcesz wiedzieć więcej, zaaplikuj na ofertę, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły

    oferujemy

    • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki, płatny urlop i chorobowe)
    • praca od poniedziałku do piątku
    • wynagrodzenie 25,50 brutto/h
    • jedna zmiana 6-14
    • szybki proces rekrutacji
    • pakiet ciekawych benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy online)

    zadania

    • kompletacja zestawów narzędzi i urządzeń testujących
    • dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów
    • terminowa realizacja zleceń
    • kontrola nad parametrami technicznymi

    oczekujemy

    • zdolności manualne
    • chęci do podjęcia stabilnego zatrudnienia

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia