Apex Developer - Rondo Daszyńskiego, Warszawa, Polska - Randstad Polska Sp. z o.o.

    Randstad Polska Sp. z o.o.
    Randstad Polska Sp. z o.o. Rondo Daszyńskiego, Warszawa, Polska

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 5 dni temu

    Randstad Polska Sp. z o.o. background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet
    Opis

    *English below*

    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy doświadczonego developera z obszaru APEX.

    oferujemy

    • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
    • benefity takie jak pakiet medyczny (po 6 miesiącach zatrudnienia również dla Twojej rodziny), kartę sportową)
    • hybrydowy model pracy (dla osób z Warszawy i okolic 2 wizyty w tygodniu w biurze, dla osób z dalszych okolic 1 wizyta w miesiącu)
    • elastyczne godziny pracy, start między 8 a 10 rano
    • 10 dni workation w skali roku, czyli pracy z dowolnego kraju na terenie Europy
    • brak dresscodu, sneakersy mile widziane ;)
    • możliwość pobrania pożyczki na preferencyjnych warunkach

    zadania

    • projektowanie, rozwój i utrzymanie aplikacji internetowych opartych na platformie Oracle APEX
    • przeprowadzanie analizy wymagań biznesowych i projektowanie rozwiązań
    • współpraca z innymi członkami zespołu oraz zespołami biznesowymi w celu zrozumienia potrzeb użytkowników i dostosowania aplikacji do nich
    • innowacyjne podejście do tworzenia aplikacji
    • wsparcie i rozwijanie naszej wewnętrznej aplikacji Oracle-APEX, która jest używana przez całą firmę

    oczekujemy

    • duża wiedza z zakresu Oracle APEX
    • doświadczenie w SQL/PL-SQL
    • znajomość systemu operacyjnego Linux (najlepiej Red Hat)
    • masz w portfolio wcześniej stworzone aplikacje w APEX
    • podchodzisz innowacyjnie i kreatywnie do swojej pracy

    Mile widziane:

    • znajomość Oracle
    • znajomość Shell, Python, Pearl
    • doświadczenie w pracy z Google Cloud Platform lub AWS

    ENGLISH:

    For one of our clients, we are looking for an experienced developer specializing in APEX.

    We offer:

    • Employment based on an employment contract
    • Benefits such as a medical package (after 6 months of employment, also for your family), sports card
    • Hybrid work model (for individuals from Warsaw and nearby areas: 2 office visits per week, for those from further areas: 1 visit per month)
    • Flexible working hours, starting between 8 and 10 in the morning
    • 10 workation days per year, meaning work from any country within Europe
    • No dress code, sneakers welcome ;)
    • Possibility of obtaining a loan on preferential terms

    Tasks:

    • Design, development, and maintenance of web applications based on the Oracle APEX platform
    • Conducting business requirements analysis and designing solutions
    • Collaboration with other team members and business teams to understand user needs and tailor applications to them
    • Innovative approach to application development
    • Support and development of our internal Oracle APEX application, which is used by the entire company

    We expect:

    • Profound knowledge of Oracle APEX
    • Experience in SQL/PL-SQL
    • Familiarity with the Linux operating system (preferably Red Hat)
    • Portfolio showcasing previously created applications in APEX
    • Innovative and creative approach to work

    Preferred:

    • Knowledge of Oracle
    • Familiarity with Shell, Python, Pearl
    • Experience working with Google Cloud Platform or AWS

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47