Warsaw

    Asystent Projektanta Mostowego - Warsaw, Polska - Integrity Consulting

    Integrity Consulting
    Opis

    O firmie Integrity Consulting

    Integrity Consulting to firma rekrutacyjna. Pomagamy firmom z sektora budownictwa znaleźć odpowiednich inżynierów, menadżerów i specjalistów. Działamy od 2007 roku. Nr w rejestrze agencji zatrudnienia: 4175.

    O naszym kliencie

    Naszym klientem jest renomowane biuro projektowe z siedzibą w Warszawie.

    Zadania:

    • projektowanie konstrukcji mostowych i inżynierskich na rynek niemiecki
    • modelowanie konstrukcji mostowych w programie Autodesk Revit
    • tworzenie rysunków technicznych gabarytowych i zbrojeniowych (w 3D lub AutoCAD)

    Oczekiwania:

    • dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) i angielskiego
    • dobra znajomość Autodesk Revit
    • minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu mostów/obiektów inżynierskich
    • wykształcenie kierunkowe
    • znajomość nowoczesnych narzędzi do projektowania/obliczeń (AutoCAD, Sofistik, Robot, TEKLA lub MIDAS)
    • chęć rozwoju zawodowego w obszarze projektowania mostów

    Nasz Klient oferuje:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • elastyczny czas pracy
    • ubezpieczenie medyczne
    • dofinansowanie zajęć sportowych

  • Jacobs Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin-Regular

    Asystent Projektanta Mostowego (K/M/X) -(BIE0003G5) Your Impact: Jesteśmy międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi. W ramach globalnego centrum projektowego z oddziałami w Krakowi ...

  • Strabag / Dyrekcja Autostrad i Dużych Projektów Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Aufgaben · wsparcie Projektanta Mostowego w zakresie zadań dot. projektowania obiektów inżynierskich, · opracowanie przedmiarów mostowych · przygotowywanie optymalizacja rozwiązań projektowych · udział w zadaniach z zakresu koordynacji prowadzonych projektów · Qualifikationen · ...