Gliwice

    Kierownik techniczny obiektu - Gliwice, Polska - STRABAG PFS

    STRABAG PFS
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Aufgaben

  • nadzór nad przebiegiem procesów operacyjnych w Spółce w zakresie utrzymania jakości obsługi, zgodności realizacji usługi z umową, wsparcia operacyjnego i technicznego w powierzonym obszarze ( branża Facility Management)
  • zarządzanie zespołem pracowników – planowanie pracy, koordynowanie, egzekwowanie wydanych poleceń, motywowanie do pracy, odpowiedzialność w zakresie PPM (przeglądy i konserwacje)
  • budowanie zespołu technicznego, rozliczenia czasu pracy, opracowywanie grafików pracy
  • optymalizacja działań podwykonawców w powierzonym obszarze wraz z zapewnieniem właściwej współpracy pomiędzy działami
  • utrzymywanie dobrych relacji z właścicielem/ zarządcą obiektu
  • zapewnienie wysokiego standardu świadczonych prac
  • rozliczenia finansowe wynikające z realizacji umów, zleceń oraz ponoszonych kosztów stałych
  • raportowanie z wykonanych działań, raportowanie miesięczne, analizy zużyć mediów
  • wskazywanie rozwiązań, propozycji modernizacji oraz ustosunkowywanie się do oczekiwań zarządcy nieruchomości oraz najemców
  • Qualifikationen

  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe) techniczne lub pokrewne z zakresu utrzymania technicznego i zarządzania nieruchomościami branży FM
  • 3 lata doświadczenia na stanowisku kierownika technicznego lub zastępcy
  • kreatywność, innowacyjność i inicjatywa w prowadzeniu projektów
  • mile widziana umiejętność skróconego kosztorysowania, czytania i analizy rysunków technicznych
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie, samodzielność
  • Wir bieten

    •stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
    •opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, MultiSport
    •ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • ZPUE S.A.

    Technik Obiektu

    5 dni temu

    ZPUE S.A. Gliwice, Polska

    ZPUES.A. od 35 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 3500 osób.Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc now ...

  • ZPUE S.A.

    12 godzin temu

    ZPUE S.A. Katowice, Polska

  • ZPUE S.A.

    6 dni temu

    ZPUE S.A. Pszczyna, Polska