Gdańsk

    Psychoterapeuta dzieci i młodzieży NFZ - Gdańsk, Polska - Medicover

    Medicover
    medicover background
    Opis

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie psychoterapii dzieci i młodzieży,
    • prowadzenie konsultacji psychologicznych,
    • prowadzenie konsultacji kwalifikujących do psychoterapii,
    • współpraca z zespołem specjalistów (lekarz psychiatra, psycholog-diagnosta, logopeda),
    • prowadzenie dokumentacji psychologicznej wg. obowiązujących przepisów.

    Oczekiwania

    • ukończony 4 letni całościowy kurs psychoterapii (mile widziany)​
    • min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii,
    • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • wysoka kultura osobista.

    Oferujemy:

    • superwizje zespołowe,
    • praca w zespole,
    • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej,
    • elastyczny system zatrudnienia,
    • pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji​.

    MindHealth Centrum Zdrowia Psychicznego

    Gdańsk, ul. Gomółki 2

    (sprawdź dojazd)