Łódź

    Kierowca betonomieszarki - Łódź, Polska - Heidelberg Materials

    Heidelberg Materials
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Heidelberg Materials to lider w produkcji cementu w Polsce i jeden z największych producentów betonu towarowego i kruszyw. Do spółki Górażdże Beton poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Kierowca betonomieszarki

    Miejsce pracy: Łódź

    Główne zadania:

  • Przewóz betonu w odległości 100 km od wytwórni
  • Zgłaszanie awarii i usterek
  • Stała komunikacja z Działem Logistyki
  • Przestrzeganie przepisów BHP.
  • Oczekiwania:

  • Prawo jazdy kat. C,
  • Karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dyspozycyjność, komunikatywność i umiejętność współpracy,
  • Gotowość na wyjazdy służbowe.
  • Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej częścią koncernu Heidelberg Materials;
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowane do karty Multisport, dofinansowanie do wakacji i kolonii dla dzieci, dofinansowania do kultury i sportu, owoce w pracy);
  • Bogaty pakiet szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych;
  • Jeśli spełniasz powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

  • Berger Beton sp. z o .o.

    Kierowca Betonomieszarki

    2 tygodnie temu

    Berger Beton sp. z o .o. Polska

    Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu, Grupa BERGER jestobecnie stałym elementem w branży budowlanej. W ponad 100lokalizacjach w Niemczech, Polsce, Czechach i na Słowacji 2700pracowników oferuje najwyższą jakość i najlepsze rozwiązaniaekonomiczne. · Kierowca Betonomieszarki · ...