Rzeszów

    Młodsza Programistka - Rzeszów, Polska - Raytheon Technologies

    Raytheon Technologies
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Unspecified

    Młodsza Programistka / Młodszy Programista - staż

    Nie jesteśmy romantykami. Jesteśmy inżynierami.

    Patrzymy w niebo i szukamy przełomowych rozwiązań. To, co tworzymy, napędza świat. Produkujemy precyzyjne części do silników lotniczych. Stanowimy część światowej korporacji Raytheon Technologies i jesteśmy głównym dostawcą światowego lidera w projektowaniu, produkcji i serwisie silników lotniczych koncernu Pratt & Whitney.

    Aplikując na poniższe stanowisko masz szanse dołączyć do zespołu ponad 6 000 pracowników w Polsce

    Twój zakres obowiązków

  • testowanie oprogramowania
  • tworzenie dokumentacji testu
  • uczestnictwo w spotkaniach z klientem
  • dobieranie rozwiązania dla danego software'u
  • tworzenie oprogramowania w środowisku Python z wykorzystaniem Ansys Workbench
  • tworzenie aplikacji internetowych z wykorzystaniem Python Django
  • tłumaczenie funkcji z języka Fortran na Python
  • Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Automatyka i Robotyka, Lotnictwo, Informatyka
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum: B2
  • zdolność do komunikacji i zadawania pytań
  • umiejętność pracy w zespole
  • myślenie analityczne, dokładność, wnikliwość, odpowiedzialność
  • zaangażowanie i chęci do samorealizacji
  • mile widziana znajomość obsługi programów: MS Office, ANSYS, GitHub/Desktop, Visual Studio, Microsoft Team Foundation Server, MATLAB
  • mile widziana znajomość języków programowania: Python (w tym biblioteka Dash/Dash Bootstrap, Django), CMake, Fortran, Excel VBA, Javascript, HTML, CSS
  • To oferujemy

  • 8 miesięczny płatny staż
  • indywidualną ścieżkę kariery zbudowaną z uwzględnieniem Twoich oczekiwań
  • profesjonalne wsparcie ze strony specjalistów z różnych obszarów firmy
  • poznanie specyfiki pracy w światowej klasy firmie lotniczej
  • perspektywę dalszej współpracy po zakończeniu stażu
  • bezpieczeństwo – któremu w naszej pracy nadaliśmy najwyższą rangę
  • elastyczne podejście do pracy – wierzymy, że każdy potrafi sam efektywnie zarządzać swoim czasem pracy, dlatego zwracamy większą uwagę na jakość niż szybkość wykonania
  • bycie fair – nasze działania oparte są o kodeks etyczny, który jest dla nas wyznacznikiem standardów i pomaga budować silną kulturę etyczną i uczciwie osiągać cele biznesowe
  • płatne staże będą realizowane w wymiarze 30 godzin tygodniowo, oferujemy elastyczny harmonogram, pozwalający dopasować się do planu zajęć na studiach. Nasz program dedykujemy studentom oraz absolwentom (do 3 lat po ukończeniu studiów)

  • RTX

    Młodsza Programistka

    1 dzień temu

    RTX Rzeszów, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Date Posted: · Country: · PolandLocation: · Hetmańska 120, Rzeszów 35-078, Poland – Pratt & Whitney Rzeszów S.APosition Role Type: · UnspecifiedMłodsza Programistka / Młodszy Programista - staż · Nie jesteśmy romantykami. Jesteśmy inżynierami. · Patrzymy w niebo i szukamy przeło ...