Warsaw

    Kupiec w dziale Food - Warsaw, Polska - Carrefour Polska sp. z o.o.

    Opis
    Kupiec w dziale Food

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

  • Negocjacje handlowe,
  • Realizacja celów dotyczących asortymentu, obrotu i marży,
  • Zarządzanie bazą dostawców i jej stały rozwój, wyszukiwanie alternatywnych dostawców w celu zapewnienia płynności dostaw,
  • Nadzór nad wprowadzaniem nowych produktów,
  • Przygotowywanie raportów, kalkulacji zakupowych,
  • Organizowanie działań promocyjnych zwiększające zyski oraz wizerunek rynkowy firmy,
  • Analiza swojej kategorii w oparciu o dane wewnętrzne oraz zewnętrzne,
  • Efektywny wybór produktów w ofercie stałej oraz promocyjnej,
  • Zarządzaniem stokiem produktowym w placówkach Carrefour Polska,
  • Wybór produktów asortyment stały i promocyjny, zarządzanie podległym asortymentem,
  • Systematyczna praca nad stratami,
  • Dbałość o pozytywne relacje z dostawcami oraz reprezentowanie firmy,
  • Współpraca z innymi działami.
  • Docenimy Cię za to, że:

  • Posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - branża FMCG,
  • Masz wykształcenie wyższe (mile widziane: ekonomia, zarządzanie, logistyka bądź pokrewne),
  • Potrafisz budować długotrwałe relacje biznesowe,
  • Cechują Cię rozwinięte umiejętności negocjacyjne i zdolności interpersonalne,
  • Masz zdolności analityczne, filtrowania informacji oraz umiesz nadawać priorytety,
  • Bardzo dobrze znasz pakiet Office (głównie Excel),
  • Dobrze organizujesz swój czas pracy,
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym.
  • Mamy dla Ciebie:

  • Umowę na zastępstwo,
  • Pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie i inicjatywę,
  • Pracę w systemie hybrydowym,
  • Wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną, zniżkę na zakupy w naszych sklepach, ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne.
  • Aplikuj

  • Mettler Toledo Warsaw, Polska

    Twoja rola · Posługujesz się bardzo dobrze językiem angielskim oraz pierwsze doświadczenie w dziale księgowości jest już za Tobą? Dołącz do naszego Z espołu ds. Kosztów , gdzie wesprzesz nas w takich obowiązkach jak: Procesowanie materiałów oraz zamówień w systemie MDG or ...

  • Arla Foods Warsaw, Polska

    Miejsce pracy: woj. Pomorskie, Zachodnio-Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie · Miejsce zamieszkania: Gdańsk (i okolice) · Dołącz do nas jako Regionalny Koordynator Sprzedaży i zostań częścią Organizacji, będącej liderem na globalnym rynku w swojej kategorii (FMCG). ...