Asystent Spedytora Międzynarodowego Całopojazdowego - Kokotów, Polska - ROHLIG SUUS Logistics SA

    ROHLIG SUUS Logistics SA
    ROHLIG SUUS Logistics SA Kokotów, Polska

    2 tygodnie temu

    Opis

    O nas:
    Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Zatrudniamy ponad 2000 pracowników w ponad 30 oddziałach w Polsce i Europie. Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

    Mamy przed Tobą niezwykle ciekawe i ambitne zadanie – rozwijanie międzynarodowego działu spedycji międzynarodowej. W ramach produktu – Spedycji Międzynarodowej Całopojazdowej – dział realizuje przewozy międzynarodowe i prowadzi własną flotę.

    Twój zakres obowiązków:

    • Współpraca ze spedytorem w procesie przyjmowania zleceń spedycyjnych;
    • Dobór odpowiednich do zleceń środków i metod transportu;
    • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności spedycyjnej - raportowanie do klienta;
    • Współpraca z działem handlowym, klientami, partnerami, podwykonawcami.

    Nasze wymagania:

    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • Chęć rozwoju w spedycji międzynarodowej całopojazdowej,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (transport/spedycja/logistyka);
    • Mile widziane pierwsze doświadczenia w spedycji drogowej (również staże, praktyki);

    To oferujemy:

    • Pracę w stabilnej, polskiej firmie, która szybko się rozwija,
    • Unikatową kulturę organizacyjną – SUUS, czyli "swój" – traktujemy się po ludzku i właśnie takich pracowników szukamy
    • Standardem u nas jest umowa o pracę, ponieważ chcemy związać się z Tobą na dłużej,
    • Pakiet medyczny Medicover oraz dostęp do bezpłatnej i anonimowej pomocy psychologicznej, bo Twoje zdrowie jest dla nas ważne,
    • A jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, możesz skorzystać z wybranej oferty sportowo-rekreacyjnej: Multisport lub Medicover Sport,
    • Możesz też skorzystać z grupowego ubezpieczenia na życie,
    • Nasze biura dostosowaliśmy do potrzeb i trybu pracy pracowników - różne strefy pracy i nowoczesny sprzęt,
    • Kompleksowe wdrożenie firmowe i stanowiskowe ze stałym mentoringiem przełożonego i członków zespołu,
    • Jako firma ciągle się rozwijamy i Ty też będziesz mieć taką możliwość uczestnicząc w szeregu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
    • Każda praca niesie za sobą wynagrodzenie, bo nie tylko radością z pracy żyjemy. Oprócz wynagrodzenia podstawowego masz możliwość uzyskania premii.
    • Jeśli zapragniesz odpocząć i wybrać się na urlop, SUUS sfinansuje jego część (tzw. wczasy pod gruszą),
    • Dofinansujemy Twój kurs języka angielskiego, jeśli chcesz doskonalić swoje umiejętności,
    • Jeździsz samochodem? W ofercie mamy również kartę paliwową z rabatem dla naszych pracowników,
    • Poza super zespołem mamy też dobrą kawę na pokładzie.
    • Polecając znajomych do pracy w programie "Poleć do SUUS'a" możesz zarobić dodatkowe pieniądze,
    • Rodzina jest dla nas ważną wartością, dlatego realizujemy rodzinne inicjatywy, m.in. "Mama wraca do pracy",
    • Na koniec napiszemy, że oferujemy naszą wiedzę z zakresu logistyki, którą zbudowaliśmy na przestrzeni ostatnich 30 lat w Polsce i na całym świecie. Poznaj nas lepiej i aplikuj do SUUSa