Marketing & Communications Manager - Poleczki , Warszawa, Polska - DCX POLSKA Sp. z o.o.

    DCX POLSKA Sp. z o.o.
    DCX POLSKA Sp. z o.o. Poleczki , Warszawa, Polska

    2 dni temu

    W pełnym wymiarze godzin Marketing / Reklama / Public Relations

    Zapraszamy do pracy w przyszłościowej branży IT / Datacenters rosnącej 22-25% rok do roku, do której oferujemy nową technologię niezbędną dla klientów. Pracujemy z wartościowymi klientami i dużymi, znanymi organizacjami z Europy oraz USA. DCX ma już rozpoznawalność w branży, a produkty mają przewagi technologiczne i łatwo jest je wypromować do grupy docelowej. Stosunkowo mała, choć mocna zespołem i kapitałem konkurencja. Naszym zadaniem jest zbudować mocny i profesjonalny wizerunek spółki i jej produktów.

    Szukamy pracowitej, zaangażowanej osoby na pozycję leadera, z silnymi kompetencjami managerskimi oraz dynamiczną i konkretną osobowością, która pokieruje działem marketingu i zbuduje profesjonalny wizerunek firm i jej produktów w branży IT / Datacenters. Istotne są twoje kompetencje i umiejętności, nowa technologia czy rynek nie jest przeszkodą.

    TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Przygotowanie i wdrożenie skutecznej i efektywnej czasowo i budżetowo strategii marketingowej
    • Skuteczna realizacja zaplanowanych działań promocyjnych, w tym promocja marki DCX oraz oferowanych produktów i linii produktowych.
    • Działania w digitalu (SEO/SEM, tworzenie i publikacja atrakcyjnego i jakościowego contentu, generowanie leadów)
    • Organizowanie wydarzeń (szkolenia, webinary, prezentacje, eventy) online i na różnych kontynentach
    • Zbudowanie, rozwój, motywowanie i kierowanie zespołem marketingu
    • Skuteczne planowanie, delegowanie zadań dla zespołu i monitoring działań marketingowych
    • Prowadzenie działań PR, w tym zwiększanie świadomości marki i produktów
    • Budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji z mediami, influencerami i kluczowymi osobami sektora Datacenter
    • Monitorowanie, raportowanie wyników, analiza i opracowywanie działań na podstawie uzyskanych wskaźników
    • Obsługa narzędzi analitycznych oraz narzędzi do pozyskiwania leadów B2B (HubSpot), marketing automation i remarketing przy użyciu ulubionych narzędzi lub z wykorzystaniem AI.
    • Zarządzanie budżetem marketingu przez wybór działań najbardziej efektywnych pod względem zasięgu i efektów i kosztów.
    • Reprezentowanie firmy i dbałość o spójność komunikacji zewnętrznej.
    • Wsparcie działań employer branding

    NASZE WYMAGANIA:

    • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty, eksperta lub managera marketingu
    • Silne umiejętności liderskie, zdolność do zarządzania zespołem i projektami.
    • Energia, dynamika pracy, inicjatywa i zaangażowanie
    • Pozytywna osobowość i motywujące zespół nastawienie
    • Zaangażowanie, wysoka orientacja na cel i realizację zadań
    • Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej i zespołu
    • Wybitne umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne jak i ustne
    • Doświadczenie w budowaniu skutecznych relacji z mediami oraz realizacji udanych kampanii marketingowych / PR
    • Umiejętność koordynacji działań wielu podmiotów współpracujących
    • Biegła znajomość angielskiego w mowie i piśmie i/ lub innych języków obcych
    • Zdolność do pracy pod presją i zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie.
    • Praktyczna znajomość narzędzi do monitoringu, oceny i rozliczania kampanii marketingowych
    • Doświadczenie w optymalizacji stron www (SEO), znajomość narzędzi SEO / SEM,
    • Znajomość Google Ads, Google Tag Manager, Google Analytics 4, Meta Ads, LinkedIn Ads
    • Biegła znajomość narzędzi do tworzenia treści i organizacji pracy zespołu.
    • Gotowość do wyjazdów na eventy w Polsce i za granicą

    OFERUJEMY

    • Dużą swobodę w działaniu, organizacji sposobu pracy i realizacji zadań;
    • Bez nadmiaru korpo procedur i biurokracji;
    • Konkurencyjne wynagrodzenie z systemem premiowym za realizację celów
    • Podwyżka zaraz po okresie próbnym (3 miesiące), a następnie co roku
    • Płatne dni wolne
    • Hybrydowy model pracy - liczą się efekty;
    • Elastyczne godziny pracy
    • Umowa o pracę na pełny etat lub kontrakt B2B;
    • Profesjonalny i zaangażowany zespół współpracowników i management;
    • Udział w ambitnych i interesujących projektach oraz rozwój zawodowy w rosnącej branży
    • Otwartość na Twoje pomysły i inicjatywy
    • Dofinansowanie zajęć sportowych i pakiet medyczny;
    • Szkolenia sprzedażowe i produktowe, finansowanie zewn. szkoleń kursów i certyfikacji;
    • Szybkie możliwości rozwoju w przyszłościowej branży IT / Datacenters;
    • Wyjazdy na targi i konferencje na wszystkie kontynenty;
    • Służbowy telefon do użytku prywatnego, komputer do użytku prywatnego, wszelkie inne potrzebne narzędzia;
    • Brak dress code'u

  • Mettler-Toledo International Poleczki , Warszawa, Polska, Warszawa W pełnym wymiarze godzin

    Our Opening and Your Responsibilities · Looking for a Digital Marketing Specialist with 2+ years of PPC (Pay per click: Search Engine Advertising/Display/Social Media Paid) experience and excellent English skills · Join our team to develop and execute high-performing search strat ...

  • Mettler-Toledo International

    GL Accountant

    4 dni temu

    Mettler-Toledo International Poleczki , Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Our Opening and Your Responsibilities · In this role you will be performing daily accounting duties and month-end reporting referring to GL and FA related transactions of various reporting units in General Ledger team. · Your tasks: · Performing daily accounting duties referring ...