Łódź

    Z-ca Kierownika Salonu SAVICKI - Łódź, Polska - SAVICKI 1976 Sp. z o.o.

    SAVICKI 1976 Sp. z o.o.

    SAVICKI - najszybciej rozwijający się e-commerce w branży jubilerskiej w Polsce. To, co nas wyróżnia i sprawia, że nasze wyroby są inne od wszystkich, to umiejętność idealnego łączenia rzemiosła i sztuki. Pracują dla nas najlepsi fachowcy, którzy oprócz doskonałego warsztatu są także otwarci i czuli na prawdziwe piękno i styl.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Zastępcy Kierownika Salonu Stacjonarnego, która będzie współodpowiedzialna za efektywne zarządzanie salonem, obsługę klienta oraz utrzymanie najwyższych standardów naszej marki.

    Lokalizacja - CH Manufaktura, Łódź

    Twój zakres obowiązków:

    • Współpraca z Kierownikiem Salonu w realizacji celów sprzedażowych i budowaniu pozytywnego wizerunku marki,
    • Aktywna obsługa klienta, doradztwo oraz budowanie długofalowych relacji z klientami poprzez wykonywanie telefonów, kontakt bezpośredni, finalizację sprzedaży online etc.
    • Określanie targetów sprzedażowych - dziennie, tygodniowo oraz kwartalnie,
    • Ścisłe monitorowanie wyników sprzedaży i podejmowanie działań naprawczych w przypadku niedostatecznych wyników,
    • Koordynacja pracy zespołu sprzedażowego, dbanie o motywację i rozwój pracowników,
    • Przestrzeganie i egzekwowanie standardów obsługi klienta oraz procedur firmy, żeby były one na jak najwyższym poziomie oraz budowały jeszcze lepszy wizerunek marki.

    Dołącz do nas, jeśli:

    • Masz doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta (bezpośredniej, telefonicznej lub poprzez kontakt mailowy)
    • Masz wysoko rozwinięte umiejętności liderskie, potrafisz dzielić się wiedzą i współpracować,
    • Wiesz czym jest lejek sprzedażowy, jak zastosować język korzyści, znasz i stosujesz inne techniki sprzedażowe,
    • Cechujesz się proaktywną postawą i silną orientacją na cel,
    • Potrafisz zorganizować pracę własną, jak i innych członków zespołu,
    • Potrafisz efektywnie się komunikować i budować pozytywne relacje z klientami
    • Masz doświadczenie sprzedażowe w branży dóbr luksusowych, a szczególnie segmentu jubilerskiego (jako duży atut).

    Oferujemy:

    • STABILIZACJA. Pracując z nami nie będziesz musieć martwić się o przyszłość. Zapewniamy stałą współpracę i ciekawe, zmieniające się projekty w środowisku dóbr luksusowych,
    • Atrakcyjne WYNAGRODZENIE oraz konkurencyjny system premiowy
    • ROZWÓJ. U nas każdy pracownik jest na wagę złota. Dołożymy wszelkich starań, aby zadbać o Twój rozwój zawodowy,
    • CZAS PRACY, wspólnie zdecydujemy o najdogodniejszych godzinach pracy,
    • WSPARCIE ZESPOŁU. Możesz liczyć na przyjacielski uśmiech oraz pomocną radę każdego z członków naszego zespołu. Stawiamy na bezpośredni kontakt – wszyscy mówimy sobie po imieniu, niezależnie od stanowiska,
    • W SAVICKI masz realną szansę na realizację swoich własnych pomysłów. Każda idea jest na wagę złota

  • SAVICKI 1976 Sp. z o.o. Łódź, Polska

    SAVICKI - najszybciej rozwijający się e-commerce w branży jubilerskiej w Polsce. To, co nas wyróżnia i sprawia, że nasze wyroby są inne od wszystkich, to umiejętność idealnego łączenia rzemiosła i sztuki. Pracują dla nas najlepsi fachowcy, którzy oprócz doskonałego warsztatu są t ...