Radom

    Manager ds. logistyki magazynowej - Radom, Polska - SGP Group

    SGP Group

    SGP Sorting Group Poland Sp. z o. o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki.

    Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości.

    Obecnie poszukujemy: wykwalifikowanego i doświadczonego Managera ds. logistyki magazynowej.

    W SGP czeka na Ciebie:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od doświadczenia zawodowego,
    • system premiowy,
    • pakiet benefitów: karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie,
    • samochód służbowy, również do użytku prywatnego,
    • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon,
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy,
    • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,
    • spotkania integracyjne,
    • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,
    • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

    Zakres zadań:

    • wdrażanie i optymalizacja procesów logistycznych i magazynowych,
    • zarządzanie gospodarką magazynową i terminowością dostaw,
    • zarządzanie codziennymi operacjami magazynowymi, w tym odbiorem, przechowywaniem i wysyłką towarów,
    • sporządzanie raportów i analiz oraz przedstawianie ich Zarządowi,
    • monitorowanie i egzekwowanie czasów dostaw,
    • monitorowanie poziomu zapasów i przygotowywanie raportów dotyczących stanu magazynu oraz wydajności operacyjnej,
    • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynności procesów logistycznych oraz spełnienia wymagań klientów.

    Oczekiwania wobec Kandydatów:

    • wykształcenie wyższe, preferowane logistyka, zarządzanie, transport lub pokrewne,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie logistycznej lub produkcyjnej,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie,
    • znajomość procedur i systemów zarządzania magazynem oraz umiejętność pracy z systemami ERP,
    • doskonałe umiejętności zarządzania zespołem, umiejętności interpersonalne,
    • zdolność do podejmowania szybkich decyzji w dynamicznym środowisku,
    • umiejętność analizy danych oraz doskonała znajomość procesów logistycznych,
    • umiejętność zarządzania procesami logistycznymi i magazynowymi.