Grafik Graficzka - ul.Domaniewska , Warszawa, Polska - Ringier Axel Springer Polska

    Ringier Axel Springer Polska
    Ringier Axel Springer Polska ul.Domaniewska , Warszawa, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Sztuka / Rozrywka / Wydawnictwo

    Do dynamicznego zespołu marketingu Ringier Axel Springer Polska poszukujemy kreatywnego i zdolnego grafika. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie wysokiej jakości materiałów graficznych, które będą wspierać nasze strategie marketingowe i promocyjne. Szukamy pasjonata grafiki, który ma umiejętność łączenia kreatywności z profesjonalizmem oraz potrafi pracować w szybko zmieniającym się środowisku.

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie materiałów graficznych, zwłaszcza do magazynów i dzienników prasowych, w tym znajomość zasad ich tworzenia oraz monitorowanie jakości druku, a także banerów online, grafik na media społecznościowe czy infografik
    • Ścisła współpraca z zespołem marketingu w celu zrozumienia potrzeb i celów kampanii oraz umiejętność pracy z briefami
    • Tworzenie spójnej identyfikacji wizualnej dla naszych produktów i usług

    Wymagania:

    • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu graficznym w kontekście marketingu oraz w przygotowywaniu plików do druku, w tym znajomość zasad ich tworzenia i monitorowanie jakości druku
    • Doskonała znajomość narzędzi graficznych, takich jak Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign itp.
    • Posiadanie wysokich kompetencji społecznych, umiejętność pracy w dynamicznym i uśmiechniętym zespole otwartym dyskusję
    • Kreatywność oraz umiejętność generowania nowych pomysłów i dopasowywanie ich do kanałów komunikacji print i online
    • Znajomość trendów w grafice i marketingu
    • Samodzielność i umiejętność organizowania własnej pracy

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w branży wydawniczej
    • Doświadczenie w projektowaniu responsywnych materiałów graficznych
    • Znajomość zasad UX/UI
    • Umiejętność obsługi programów do tworzenia i edycji wideo np. Adobe After Effects

    Oferujemy:

    • kafeterię benefitową NAIS
    • kartę multisport i wyzwania sportowe
    • ubezpieczenie na życie dla ciebie i rodziny
    • prywatną opiekę medyczną
    • legendarne imprez
    • wsparcie psychologiczne i program well-being
    • platformy e-learningowe i szeroką ofertę szkoleń
    • kulturę doceniania – People Awards i codzienne kudosy
    • pracę z misją dla najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce
    • nowoczesne biuro z salą do ćwiczeń oraz salą gier
    • pracę w modelu hybrydowym (praca z biura 2 dni w tygodniu)