Specjalista PPC Social Media - Plac Powstańców Śląskich /, Wrocław, Polska - WSKZ

    WSKZ
    WSKZ Plac Powstańców Śląskich /, Wrocław, Polska

    1 tydzień temu

    W pełnym wymiarze godzin Marketing / Reklama / Public Relations
    Opis

    Specjalista PPC (Social Media)

    Miejsce pracy: Wrocław, plac Powstańców Śląskich 1/201

    Zadania:

    • prowadzenie kampanii nastawionych na konwersje
    • kontrola bieżących działań, optymalizacja i przygotowanie rekomendacji zmian na podstawie osiąganych wyników
    • analiza prowadzonych kampanii oraz raportowanie ich wyników
    • współtworzenie strategii marketingowej w zakresie Facebook Ads i innych Social Mediów
    • prowadzenie testów na kontach reklamowych
    • współpraca z innymi komórkami działu marketingu

    Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

    • masz minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Facebook Ads o dużych budżetach
    • w codziennej pracy używasz takich narzędzi jak Facebook Ads, Google Tag Manager, Google Analytics 4
    • wiesz jak stworzyć podstawowe raporty w Looker studio (dawniej Google Data Studio) i potrafisz wyciągnąć z nich wnioski
    • tworzysz na kontach reklamowych strategie nastawione na konwersje lub sprzedaż
    • wyciągasz trafne wnioski na temat efektywności prowadzonych kampanii z dostępnych narzędzi
    • potrafisz myśleć analitycznie, jesteś zaangażowany, komunikatywny, lubisz testować nowe rozwiązania
    • prowadziłeś kampanie zarówno traffikowe, leadowe jak i e-commerce

    Mile widziane:

    • znajomość kampanii DV360
    • znajomość Tik-Tok Ads, Pinterest Ads, Linkedin Ads

    To oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • niezbędne narzędzia pracy
    • świetną atmosferę
    • dogodną lokalizację – centrum Wrocławia
    • dodatkowo po okresie próbnym: system kafeteryjny dopasowany do Twoich potrzeb