Konin Żagański

    Process Excellence Trainer - Konin Żagański, Polska - Hermes Fulfilment Sp. z o.o.

    Hermes Fulfilment Sp. z o.o.
    Hermes Fulfilment Sp. z o.o. Konin Żagański, Polska

    1 dzień temu

    Jesteśmy Hermes Fulfillment — zorientowaną na klienta firmą Otto Group zajmującą się
    magazynowaniem i logistyką zwrotów. W naszych obiektach w Niemczech, Polsce, Czechach i
    Szwajcarii przechowujemy i pakujemy artykuły dla sklepów takich jak OTTO, bonprix i About You.
    Naszym celem jest być jednym z trzech największych dostawców usług w Europie do 2028 roku.

    Dla naszych nowo tworzonych struktur poszukujemy osoby, która chcę być częścią projektu
    Greenfield i zasilić zespół odpowiedzialny za Doskonałość Operacyjną (Operational Excellence) na stanowisku:
    Trener procesowy (Process Excellence Trainer)

    Twoje obowiązki:

    • Współudział w budowaniu modelu treningowego dla trenerów wewnętrznych,
    • Rozwój systemu szkoleń w zakresie wdrażania Doskonałości Operacyjnej (Operational
      Excellence),
    • Prowadzenie warsztatów doskonalących dla trenerów wewnętrznych (Train the Trainer),
    • Opracowywanie narzędzi treningowych (metod, list kontrolnych, matryc kompetencji),
    • Współpraca przy projektach logistycznych w celu dalszego rozwoju i optymalizacji
      procesów,
    • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu usprawnianie metod pracy,
    • Budowanie świadomości przestrzegania zasad BHP i ergonomii pracy

      Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe,
    • Doświadczenie w tworzeniu i realizacji warsztatów/szkoleń,
    • Silne rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
    • Umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego,
    • Niezależny, zorganizowany i samodzielny sposób pracy,
    • Znajomość pakietu MS Office,
    • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (B1/b2)

      Co oferujemy?
    • Możliwość uczestniczenia w projekcie typu greenfiled,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Gwarancję stabilnej pracy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego m.in poprzez szkolenia,
    • Pracę w międzynarodowej firmie,
    • Przyjazną atmosferę w pracy.