Gdańsk

    Operator maszyn CNC z doświadczeniem - Gdańsk, Polska - L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

    L.M. Group Poland Sp. z o.o. background

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu.

    Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy pracowników na stanowisko Operator CNC.

    Operator maszyn CNC z doświadczeniem

    Numer referencyjny: Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zakres zadań:

    • Obsługa frezarek CNC: ustawienie parametrów, wprowadzanie korekt, kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu;
    • Dobór narzędzi oraz oprzyrządowania;
    • Praca na systemach SIEMENS, HEIDENHAIN;
    • Przestrzeganie procedur związanych z jakością oraz bezpieczeństwem pracy.

    Oczekujemy :

    • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
    • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
    • Znajomość rysunku technicznego;
    • Odpowiedzialności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań;
    • Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole;
    • Gotowości do pracy zmianowej

    Nasz klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze obsługi innych maszyn numerycznie sterowanych i programowania CNC;
    • Benefity

  • L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o. Wejherowo, Polska

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. · Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy pracowników na ...

  • L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o. Gdynia, Polska