Doradca Klienta Sieci Telekomunikacyjnej - Łódź, Polska - UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.

    UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.

    Największe Call Center w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko Telefonicznego Doradcy Klienta w Naszej dynamicznej sieci telekomunikacyjnej.
    Jako Doradca Klienta będziesz odpowiedzialny za aktywną promocje i sprzedaż Naszych produktów i usług telekomunikacyjnych.

    Doradca Klienta Sieci Telekomunikacyjnej

    Miejsce pracy: Łódź

    Zadania:
    -Informowanie o bieżących usługach, ofertach i promocjach
    -Telefoniczny kontakt z Klientami indywidualnymi i biznesowymi
    -Dbałość o pozytywne relacje z Klientami

    Oczekiwania:
    -Mile widziany status studenta lub ucznia
    - Dyspozycyjność min. 25 godzin tygodniowo (obecność 1 lub 2 soboty w miesiącu)
    -Dobra dykcja
    -Motywacja do pracy

    Nie wymagamy doświadczenia, ponieważ nasza firma oferuje profesjonalny pakiet szkoleniowy, który przygotuje Cię do nowej roli.
    Dzięki nam,a przede wszystkim dzięki sobie i swojemu zaangażowaniu zdobędziesz pierwsze doświadczenie, które jest niezbędne na obecnym rynku pracy.

    Oferujemy:
    -Gwarantowaną stawkę za każdą godzinę prowizje).
    -Konkurencyjne prowizje i atrakcyjne premie - za sukcesy indywidualne i zespołowe
    -Profesjonalne przygotowanie do realizacji zadań w ramach szkoleń i warsztatów
    -Ciekawe możliwości rozwoju i awansowania - jasno określone ścieżki karier
    -Korzyści - rabaty do sklepów i na usługi, świeże owoce, konkursy, piłkarzyki, gry ps3 itp.
    -Możliwość pracy ze znajomymi - przyjdźcie do nas razem i polecajcie kolejne osoby
    -Pracę w centrum Łodzi
    -Pracę z najlepszymi na rynku

    Jeżeli jesteś osobą, która chce próbować nowych ,,rzeczy'', zdobywać nowe umiejętności i stale się doskonalić - aplikuj