Specjalista ds Kadr i Płac

    Specjalista ds kadr i płac - Inżynierska , Jelcz-Laskowice, Polska - Ronal Polska Sp. z o.o.

    Ronal Polska Sp. z o.o.
    Ronal Polska Sp. z o.o. Inżynierska , Jelcz-Laskowice, Polska

    1 dzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Administracyjny
    Opis

    RONAL GROUP – lider w branży felg ze stopów metali lekkich.

    Kiedy mowa jest o felgach ze stopów metali lekkich, trudno na nas nie trafić – jako lider w branży i partner wszystkich znanych marek samochodowych naszymi innowacjami tworzymy nowe kryteria i łączymy zaawansowane technologie z kreatywnym wzornictwem najwyższej jakości. Jako światowa firma wiemy, co to znaczy wytyczać nowe standardy również w skali międzynarodowej. W siedzibach naszej firmy w jedenastu krajach praca zespołowa to nie tylko hasło, ale żywa kultura przedsiębiorstwa.

    Aplikuj do nas na stanowisko SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

    Twój zakres obowiązków:

    Obsługa procesów kadrowych, związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników

    Prowadzenie akt osobowych pracowników

    Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym

    Nadzór nad ewidencją czasu pracy pracowników, prowadzenie dokumentacji dotyczącej urlopów wypoczynkowych oraz innych absencji pracowniczych

    Miesięczne rozliczenie czasu pracy zgodnie z przepisami prawa

    Naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń związanych ze stosunkiem pracy

    Sporządzanie dokumentacji zgłoszeniowej i wyrejestrowującej - ZUS

    Współpraca z innymi wewnętrznymi komórkami organizacyjnymi w zakresie prawa pracy

    Przygotowywanie raportów wewnętrznych

    Udział w procesie legalizacji pobytu i zatrudniania cudzoziemców

    Nasze wymagania:

    Wykształcenie wyższe

    Minimum 4-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym zatrudniającym min. 200 osób

    Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Office – Outlook, Word, Excel, PowerPoint

    Dobra znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz prawa podatkowego dla osób fizycznych

    Dobra znajomość przepisów dotyczących rozliczania wynagrodzeń

    Znajomości obsługi programów kadrowo-płacowych (w szczególności TETA Constellation, SAP), Płatnik ZUS, PUE ZUS

    Umiejętność pracy pod presją czasu

    Mile widziane:

    Znajomość języka angielskiego

    To oferujemy:

    Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

    Stabilną pracę w międzynarodowym koncernie, w otoczeniu najnowszych technologii

    Możliwości rozwoju zawodowego

    Pełny proces wdrożenia do pełnienia nowej roli

    Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

    Nasze benefity:

    Dofinansowanie zajęć sportowych

    Dofinansowanie nauki języków

    Dofinansowanie szkoleń i kursów

    Zniżki na firmowe produkty i usługi

    Spotkania integracyjne

    Firmowa drużyna sportowa

    Parking dla pracowników

    Dodatkowe świadczenia socjalne

    Bony żywieniowe

    Program rekomendacji pracowników

    Pikniki rodzinne

    Multisport