Czechowice-Dziedzice

    Pracownik magazynowo - Czechowice-Dziedzice, Polska - Gi Group

    Gi Group
    Gi Group Czechowice-Dziedzice, Polska

    2 dni temu

    Gi Group background

    Do pracy na zakładzie produkcyjnym w Czechowicach-Dziedzicach, przy ulicy Słowackiego poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku PRACOWNIK MAGAZYNOWO-TRANSPORTOWY.

    Nr kontaktowy:

    Pracownik magazynowo - transportowy

    Numer referencyjny: 13631

    Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę tymczasową
    • System pracy 3-zmianowy,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie 5000 zł brutto + premie stanowiskową,
    • Premie: frekwencyjną, kwartalną, wakacyjną, świąteczną, roczną,
    • Opiekę Koordynatora,
    • Stabilne warunki zatrudnienia,
    • Terminowość wypłat,
    • Odzież roboczą,
    • Pełnopłatne szkolenie teoretyczne i praktyczne dla nowych pracowników,
    • Parking dla pracowników,
    • Stołówkę zakładową (możliwość wykupienia abonamentu),
    • Program poleceń pracowniczych

    Zadania:

    • Świadczenie usług w zakresie transportu, składowania i zasilania linii produkcyjnych,
    • Wydawanie, przemieszczanie, przesuwanie materiału w systemie zgodnie z FIFO,
    • Załadunek, rozładunek, dbałość o stan techniczny wykorzystywanego sprzętu,
    • Sprawdzanie stanu urządzeń i infrastruktury podległego odcinka, dbanie o czystość stanowiska oraz podległego odcinka według terminologii 5s.

    Wymagania:

    • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym,
    • Komunikatywność, sumienność i dokładność,
    • Umiejętność pracy zgodnie z instrukcją.

    Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Gi Group Czechowice-Dziedzice, Polska

    Do pracy na zakładzie produkcyjnym w Czechowicach-Dziedzicach, przy ulicy Słowackiego poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku PRACOWNIK MAGAZYNOWO-TRANSPORTOWY. · Nr kontaktowy: · Pracownik Magazynowo - Transportowy Numer referencyjny: 14459 · Miejsce pracy: Czechowice-Dzi ...