Customer Success Specialist B2B - Kraków, Polska - uPacjenta

    uPacjenta
    uPacjenta Kraków, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Customer Success Specialist (B2B)

    Customer Experience · Warszawa / Kraków, - (Hybrid)

    Co powiesz na to, by Twoja praca przyczyniała się do... wydłużenia ludzkiego życia?

    Dołączając do uPacjenta to możliwe Codziennie promujemy profilaktykę zdrowotną i ułatwiamy dostęp do badań krwi: tworzymy aplikację, dzięki której organizacja firmowego pobrania krwi jest niesamowicie prosta Naszą misją jest aktywne dbanie o zdrowie w celu przedłużania ludzkiego życia. Misję tę będziemy wkrótce szerzyć nie tylko w Polsce, ale też całej Europie

    Jeśli również w Twojej krwi płynie chęć pomocy innym, gra zespołowa przychodzi Ci z łatwością, a do tego otwarcie przyjmujesz feedback i nie boisz się wykazać inicjatywy - załoga uPacjenta czeka na Ciebie

    Aktualnie rozwijamy dział obsługi klienta B2B i poszukujemy osoby na stanowisko Customer Success Specialist (B2B). Twoja praca będzie polegać wsparciu Klientów B2B i organizacja akcji Wellbeingowych w ich firmach. Akcje Wellbeingowe to na przykład akcje zdrowia, eventy zdrowia, webinary, edukacja, konsultacje i inne. Będziesz odpowiedzialny_a za dowożenie rezultatów oraz założeń projektowych, a także za pozytywne doświadczenia naszych klientów B2B z przeprowadzonych przez nas Akcji Zdrowia.

    Aby to osiągnąć będziesz bezpośrednio współpracować z działem sales oraz innymi działami w organizacji: operacje, product, marketing.

    Jeśli więc masz świetne zdolności organizacyjne, lubisz współpracować z klientem i chcesz mieć wpływ na rozwój nowego obszaru w firmie, dodatkowo nie jest Ci obce działanie na przekroju różnych działów i chciał(a)byś pracować z dużymi i prestiżowymi brandami takimi jak Jeronimo Martins, mBank, BNP Paribas, Yes biżuteria, T-mobile, Siemens - koniecznie dołącz do naszego zespołu

    Oferujemy dużą samodzielność i możliwość rozwoju. Organizacja mocno stawia na rozwój B2B, również międzynarodowo.

    Poszukujemy #newblood, czyli osób, które razem z nami będą zmieniać branże profilaktyki zdrowotnej na lepsze.

    Twoje zadania jako Customer Success Specialist (B2B) uPacjenta:

    • opieka nad klientem B2B
    • organizacja Akcji Zdrowia (kontakt z klientem i stakeholderami w organizacji, sprawne planowanie i komunikacja)
    • udział w projektach
    • proaktywne działania usprawniające doświadczenie klienta
    • tworzenie raportów z akcji zdrowia
    • dosprzedaż dodatkowych usług do Akcji Zdrowia

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • doświadczenia w pracy z klientem (B2B) lub organizacji eventów
    • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
    • znajomości i rozumienia procesów sprzedażowych i ich metryk
    • komunikatywności i umiejętności szybkiego przyswajania nowych informacji
    • zdolności analitycznego myślenia
    • doskonałych umiejętności organizacji pracy
    • otwartości i dobrej współpracy zespołowej
    • asertywności
    • dobrej organizacji pracy
    • komunikatywności
    • empatii

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy na Hubspot
    • doświadczenie w branży medycznej

    Co możemy Ci zaoferować?

    • współpracę w ramach umowy o pracę lub kontraktu B2B - to Ty wybierasz;
    • podstawę + prowizję od zrealizowanych projektów
    • prywatną opiekę medyczną;
    • kartę MultiSport;
    • super zgrany zespół, który nie boi się wyzwań, realizuje ciekawe projekty i wspiera się na co dzień;
    • zniżki na badania profilaktycznie dla Ciebie i Twojej rodziny;
    • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
    • możliwość pracy w modelu hybrydowym (mamy biura w Krakowie i w Warszawie)
    • dużą autonomię oraz możliwość realizacji własnych pomysłów;
    • jeśli wybierzesz umowę B2B - oferujemy również płatne dni wolne.

    Jak będzie wyglądać nasz proces rekrutacyjny?

    1. rozmowa z HR
    2. zadanie rekrutacyjne
    3. rozmowa z Director of CX
    4. rozmowa z Head of Sales
    5. decyzja

    Poznaj zasady, które płyną w naszej krwi, nasza zwycięska lista #inourblood:

    • Act like a founder
    • Care for your customers
    • Focus on the greatest impact
    • Test your ideas fast and iterate
    • Remember to communicate