Inżynier Sekcji Dostarczania i Wsparcia Usług - Marynarska , Warszawa, Polska - T-Mobile Polska S.A.

    T-Mobile Polska S.A.
    T-Mobile Polska S.A. Marynarska , Warszawa, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet
    Opis

    Lokalizacja: Warszawa, ul. Marynarska 12

    Forma zatrudnienia: B2B

    Tryb pracy: Hybrydowy

    Rekrutacja zdalna

    Opis stanowiska:

    • Instalacja i konfiguracja urządzeń sieciowych: routery, modemy, konwertery
    • Serwis usług telekomunikacyjnych oferowanych przez firmę
    • Diagnoza, obsługa i usuwanie awarii występujących w sieci telekomunikacyjnej
    • Wsparcie merytoryczne dla firm podwykonawczych
    • Nadzór nad zleceniami wykonywanymi przez firmy podwykonawcze
    • Wsparcie techniczne dla Klientów

    Wymagania:

    • Znajomość zagadnień z zakresu transmisji danych w sieci IP oraz w sieci Ethernet
    • Praktyczna wiedza z zakresu konfigurowania urządzeń sieciowych, w szczególności Cisco, Huawei
    • Znajomość zagadnień transmisji bezprzewodowej
    • Mile widziana znajomość technologii SD-WAN, Metro Ethernet, GPON
    • Wykształcenie co najmniej średnie telekomunikacyjne lub pokrewne
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym i chęć pracy w międzynarodowej organizacji
    • Umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    Nasza Sekcja Dostarczania i Wsparcia Usług zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości usług dla Klientów B2B.

    Wdrażamy usługi Dostępu do Internetu, VPN, usługi DC, SD-WAN dla największych firm z

    z sektora publicznego i prywatnego.

    Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności, poznać i implementować najnowsze technologie telekomunikacyjne - koniecznie dołącz do #Magenta​Team.

    Jak wygląda proces rekrutacji?

    1. Analiza CV
    2. Spotkanie z Rekruterem
    3. Spotkanie z Managerem
    4. Witaj w T-Mobile :)

  • T-Mobile Polska S.A.

    Cloud SRE Engineer

    5 dni temu

    T-Mobile Polska S.A. Marynarska , Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Opis stanowiska: · Zapewnienie jakości i dostępności systemów oraz aplikacji w AWS Cloud · Wdrażanie zautomatyzowanych procesów niezbędnych do efektywnego propagowania dobrych praktyk inżynierskich i filtrowania podatności oraz ryzyk reputacyjnych · Wymiana wiedzy w zakresie zesp ...