Miejsca pracy

    Cloud Administrator - Prosta , Warszawa, Polska - XTB

    XTB
    XTB Prosta , Warszawa, Polska

    1 tydzień temu

    XTB background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet
    Opis

    Obowiązki:

    Rozwój oraz utrzymanie infrastruktury w chmurze Microsoft Azure w szczególności:

    • Konfiguracja, monitorowanie i utrzymanie infrastruktury w chmurze Microsoft Azure
    • Wsparcie przy wdrożeniu nowych usług w środowisku Azure.
    • Optymalizacja i skalowanie zasobów w celu zapewnienia wydajności i efektywności
    • Wdrożenie i zarządzanie mechanizmami bezpieczeństwa, w tym zarządzanie dostępem, monitorowanie logów i ocena ryzyka
    • Zapewnienie zgodności z regulacjami dotyczącymi ochrony danych i innych standardów branżowych
    • Tworzenie oraz aktualizowanie dokumentacji
    • Monitorowanie kosztów

    Wymagania:

    1.Minimum 2 lata doświadczenia w roli administratora chmury w środowisku Microsoft Azure.

    2.Praktyczne doświadczenie w administracji usługami oferowanymi przez Microsoft Azure, w tym :

    • Entra ID (Azure Active Directory)
    • Azure Virtual Machines
    • Azure Networking (Virtual Networks, VNet Peering ,Virtual Gateway, ExpressRoute, NSGs, Private DNS Zone, Route Table, Private Endpoint)
    • Azure Storage Account, Azure KeyVault

    3.Znajomość usług związanych z platformą danych w chmurze Azure, takich jak :

    • Azure SQL Managed Instance
    • Azure Database
    • Azure Data Factory
    • Azure Databricks
    • Azure Data Lake

    4.Znajomość narzędzi do monitorowania, zarządzania logami i zabezpieczeń w środowiskach chmurowych :

    • Azure Monitor
    • Azure RBAC
    • Conditional Access

    5.Monitorowanie i optymalizacja SQL DB

    • Monitoring oraz zadania utrzymaniowe związane z wydajnością
    • Namierzanie głównych powodów spadku wydajności
    • Podstawowa znajomość optymalizacji zapytań SQL, zagadnienia związane z indeksowaniem, partycjonowaniem, kompresji, etc.

    Dodatkowe atuty:

    • Posiadanie aktualnych certyfikatów z obszaru chmury Microsoft Azure
    • Doświadczenie w pracy z innymi platformami chmurowymi (AWS, GCP)
    • Znajomość Terraform (lub inne narzędzie IaC).

    Oferujemy:

    • pracę w jednym z najlepiej rozwijających się FinTechów w tej części Europy z doświadczonymi specjalistami
    • wyzwania, rozwój i dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych
    • udział w szkoleniach i wydarzeniach firmowych
    • budżet szkoleniowy

    Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w XTB S.A.

    Administratorem danych jest XTB S.A. z siedzibą ul. Prosta 67, Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody.

    XTB S.A. stosuje zasadę równych szans i weryfikuje wszystkie aplikacje złożone przez osoby posiadające stosowne do oferty kwalifikacje, bez względu na rasę, płeć, stopień niepełnosprawności, wyznanie/ przekonania, orientację seksualną lub wiek.

  • Booksy

    Salesforce Technical Lead

    Booksy Prosta , Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Booksy is a Polish startup founded in 2015, offering an online platform for booking appointments and a business management system for the hair & beauty industry. We are one of the fastest growing Polish companies and an international leader in our field . We operate globally and ...