Key Account Manager private labels - Jawornik , Jawornik, Polska - Euphora Paese Sp. z o.o

    Euphora Paese Sp. z o.o
    Euphora Paese Sp. z o.o Jawornik , Jawornik, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Sprzedaż

    PAESE jest polską marką kosmetyków o międzynarodowym zasięgu.

    "Naszą misją jest tworzenie i ciągłe udoskonalanie wyjątkowych produktów oraz usług, dzięki którym kobiety mogą czuć się piękniejsze i z większą pewnością eksponować swoje wewnętrzne wartości".

    Poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Kluczowych klientów (produkcja kontraktowa)

    Zakres zadań:

    • Aktywne poszukiwanie nowych klientów
    • Udział w negocjacjach kontraktów
    • Współpraca przy realizacji pełnego procesu wdrożeniowego nowych produktów marki własnej
    • Realizacja briefu od klientów: opracowania zapytania, ustalenie wymagań, harmonogramu, niezbędnej dokumentacji
    • Stałe monitorowanie rynku: produktów i dostawców, poszukiwanie innowacji i optymalizacji
    • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w zakresie wdrożenia nowych wyrobów do produkcji
    • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z dostawcami, agencjami reklamowymi, grafikami i drukarniami

    Oczekujemy:

    • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej lub branży kosmetycznej
    • Mile widziana znajomość branży kosmetycznej
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analitycznego myślenia
    • Innowacyjność, kreatywność, otwartość na nowe rozwiązania
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę w szybko rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu,
    • Atrakcyjne i przejrzyste warunki finansowe
    • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
    • Podnoszenie swoich kwalifikacji i możliwość udziału w szkoleniach
    • Zniżki pracownicze na produkty
    • Inicjatywy dobroczynne i konkursy pracownicze
    • Pracę w zgranym i szanującym się wzajemnie zespole specjalistów
    • Udział w interesujących projektach – u nas nie będziesz się nudził/a