Pracownik Produkcji - Oświęcim, Polska - Synthos Dwory 7

    Synthos Dwory 7
    Synthos Dwory 7 Oświęcim, Polska

    1 tydzień temu

    Opis

    Pracownik Produkcji w firmie Synthos Dwory 7 | softgarden

    View job here

    Pracownik Produkcji

    • Pełny etat
    • Oświęcim, Polska
    • Bez doświadczenia zawodowego

    Twój zakres obowiązków:

    • obsługa maszyn i urządzeń w wyznaczonym obszarze, zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi
    • nadzór nad urządzeniami instalacji produkcyjnych, kontrola przebiegu procesu pod kątem utrzymania ciągłości produkcyjnej jak i jakości otrzymywanych produktów
    • kontrola stanu technicznego urządzeń techniczno-technologicznych
    • współdziałanie w pracach zespołu
    • utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy
    • wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem standardów najwyższej jakości oraz zasad BHP i p.poż.
    • przestrzeganie norm z zakresu systemów ISO

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie zawodowe lub średnie
    • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej, preferowana branża chemiczna
    • zaangażowanie i chęć do pracy
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • nastawienie na rezultaty i osiągnięcia
    • rzetelność i odpowiedzialność
    • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym 4-brygadowym

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • premię kwartalną
    • premie świąteczne dwa razy do roku
    • dofinansowanie do wypoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny
    • grupowe ubezpieczenie na życie
    • prywatną opiekę medyczną opłaconą przez pracodawcę w podstawowym zakresie, każdy pakiet możesz dodatkowo rozszerzyć i objąć nim swoją rodzinę
    • kartę sportową na atrakcyjnych warunkach z dopłatą pracodawcy
    • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli
    • paczki mikołajkowe dla dzieci
    • prezent dla bobasa
    • premię rekomendacyjną- poleć nam pracownika, wypłacimy Ci premię
    Aplikuj online Udostępnij tę ofertę pracy Stopka | Polityka prywatności Powered by softgarden