Tomaszów Mazowiecki

    Młodszy Prawnik - Tomaszów Mazowiecki, Polska - Salvum Odszkodowania

    Salvum Odszkodowania
    Salvum Odszkodowania Tomaszów Mazowiecki, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 3 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Prawna

    Firma Salvum będąca liderem na rynku odkupu odszkodowań poszukuje osób do pracy na stanowisku:

    Młodszy Prawnik

    Kogo szukamy i czego oczekujemy

    absolwentów studiów prawniczych/studentów studiów prawniczych

    dostępność 5 dni w tygodniu

    odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

    nie wymagamy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

    zaangażowania w wykonywaniu powierzonych zadań, terminowość

    umiejętność organizacji pracy i samodzielnego ustalania priorytetów

    umiejętność pracy w zespole

    biegła obsługa komputera, w tym pakietów biurowych

    Zadania:

    wsparcie działu prawnego w zakresie bieżącej obsługi prawnej i prowadzeniu spraw sądowych

    przygotowywanie projektów pism procesowych, umów, opinii prawnych

    analiza przepisów prawa

    analiza i monitorowanie orzecznictwa sądowego

    kontakt z sądami i urzędami

    Oferujemy:

    umowę o pracę lub kontrakt B2B

    pracę w zespole doświadczonych prawników oraz ich wsparcie merytoryczne

    pracę w przyjaznej atmosferze

    możliwość nauki i zdobywania doświadczenia

    samodzielność w realizacji powierzonych zadań

    udział w realizacji rozwojowych projektów

    elastyczny czas pracy