Kompletowanie okularów – STAŁA PRACA – Pruszków - Piastów, Polska - JAGA Recruitment Sp. z o.o.

    JAGA Recruitment Sp. z o.o.
    JAGA Recruitment Sp. z o.o. Piastów, Polska

    2 tygodnie temu

    JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) dla jednego ze swoich klientów poszukuje pracownika na stanowisko:

    pracownika magazynowego.

    Pracownik magazynowy
    Miejsce pracy: Pruszków - ul. 3 Maja 8

    POSZUKUJEMY RÓWNIEŻ OSÓB; CHCĄCYCH NAUCZYĆ SIĘ PRACY ZE SKANEREM MAGAZYNOWYM

    Kompletowanie okularów – STAŁA PRACA – Pruszków (2 zmiany)

    Miejsce pracy: Piastów

    Co na Ciebie czeka?

    • możliwość pracy pod szyldem znanej marki;
    • praca w młodym, uśmiechniętym zespole;
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
    • stawka 28,00 zł brutto/h;
    • miesięczna premia frekwencyjna 2 zł brutto/h;
    • przyznana premia wydajnościowa 3 zł brutto/h;
    • praca w godzinach: 6-14 oraz 12-20;
    • wolne weekendy;
    • dofinansowanie do obiadów;
    • dodatkowe przerwy wliczone do czasu pracy;
    • zniżki i vouchery na produkty marki;
    • realna możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę.

    Twoje obowiązki:

    • kompletacja okularów znanych marek;
    • obsługa skanera magazynowego;
    • układanie oraz relokacja towaru na półkach;
    • pakowanie towaru i przygotowanie zamówień do wysyłki;
    • inne pracę zlecone przełożonym.

    Czego oczekujemy:

    • motywacji i zaangażowania;
    • doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
    • mile widziane osoby ze statusem studenta.

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV :-) Aplikuj