Inżynier R&D Mechanik - Zielona Gora, Polska - Team Quest

    Team Quest
    Team Quest background
    Umowa o pracę
    Opis

    Zakres obowiązków:

  • Jako Inżynier Mechanik jesteś częścią zespołu Inżynierii Mechanicznej i Industrializacji, który odpowiada za badania, projektowanie, rozwój i industrializację obudów, systemów chłodzenia oraz systemów uzwojeniowych naszego portfolio transferu energii bezprzewodowej. Ważnym elementem Twojej pracy będzie praca z narzędziem PTC Creo nad modelami 3D części i produktów, co obejmuje tworzenie rysunków, dokumentów wspierających oraz listy materiałów.
  • Aktywna współpraca z dostawcami w zakresie projektowania i produkcji części i komponentów.
  • Wymagania:

  • Solidna wiedza z zakresu inżynierii mechanicznej i projektowania 3D w PTC Creo (> 3 lata)
  • Ukończone studia techniczne jako technik mechanik lub inżynieria mechaniczna
  • Znajomość różnych materiałów, takich jak aluminium, tworzywa sztuczne i związki uszczelniające
  • Doświadczenie w projektowaniu produkcji części mechanicznych
  • Podstawowa wiedza z zakresu systemów elektrycznych i magnetycznych
  • Znajomość dokumentacji testowej
  • Przede wszystkim szukamy osoby pełnej energii Jesteś gotów rozwijać systemy, które można z sukcesem sprzedawać klientom. Dzielisz się entuzjazmem, wiedzą i doświadczeniem z innymi, ale również jesteś otwarty na naukę i własny rozwój.
  • Biegła znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego to dodatkowy atut
  • Proponujemy:

  • Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Uczestnictwo w szkoleniach merytorycznych i ciągły rozwój (uprawnienia)
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Parking dla pracowników