Specjalista ds. IT - Kuźnica Czeszycka, Polska - GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.

    GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.
    GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. Kuźnica Czeszycka, Polska

    2 tygodnie temu

    Grupa Familijna od ponad 33 lat łączy tradycję z nowoczesnością. W swojej pracy stosujemy podejście skoncentrowane na klienta oraz jego potrzeby, a bogate doświadczenie pozwala nam precyzyjnie na te potrzeby odpowiadać. Dostarczamy wysokiej jakości produkty ze świadomością, że lokalizacja w samym centrum Doliny Baryczy zobowiązuje. Naszą dumą są zdrowe, naturalne i smaczne wyroby, a podziękowaniem zadowolenie konsumenta i lojalność pracownika. Naszą pasją jest podnoszenie jakości produktów oraz rozwój, czego efektem jest rosnąca satysfakcja naszych klientów i pracowników.

    Specjalista ds. IT - Grupa Familijna

    Miejsce pracy: Kuźnica Czeszycka

    Twój zakres obowiązków:

    • Helpdesk - codzienna zdalna jak i lokalna pomoc użytkownikom w tematyce informatycznej
    • instalacja i konfiguracja urządzeń peryferyjnych
    • inwentaryzacja sprzętu IT i dbanie o stany magazynowe
    • instalacja / przygotowanie stacji roboczych pracownikom
    • przeprowadzanie napraw i przeglądów sprzętu w naszych oddziałach
    • obsługa zgłoszeń w oparciu o kontakt telefoniczny, mailowy
    • tworzenie dokumentacji i procedur z rozwiązań IT
    • podstawowe szkolenia personelu
    • wdrażanie oprogramowania
    • uczestnictwo w projektach z różnymi rolami łącznie z PM

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe informatyczne lub pokrewne, studenci ostatniego roku z dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze mile widziani
    • doświadczenie na podobnym stanowisku min 1 rok
    • podstawowa znajomość systemów wirtualizacji
    • podstawowa znajomość zagadnień sieciowych: protokół TCP/IP, VLANs, VPN
    • gotowość do odbywania podróży służbowych do oddziałów (punkty firmowe)
    • bardzo dobra organizacja pracy z umiejętnością ustalania priorytetów
    • chęć nauki i rozwoju
    • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • samodzielność

    Zapewniamy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • wdrożenie do pracy oraz wsparcie zespołu i managera
    • dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych
    • współpraca z doświadczonymi specjalistami (wymiana doświadczeń i wiedzy)
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
    • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
    • dynamiczne środowisko pracy w szybko rozwijającej się organizacji
    • prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę
    • grupowe ubezpieczenie na życie
    • preferencyjne ceny naszych wyrobów
    • rodzinna atmosfera i przyjazne środowisko pracy