Warsaw

    specjalista ds. obrotu nieruchomościami - Masovian Voivodeship, Polska - Poczta Polska

    Poczta Polska background
    Opis

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8​

    Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na cały etat; praca stacjonarna od poniedziałku do piątku

    Twoje zadania:

  • zarządzanie obrotem nieruchomości: przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, tworzenie oferty rynkowej i ekspozycja na rynku,
  • analiza nieruchomości pod względem potencjału rynkowego,
  • kwalifikowanie nieruchomości do sprzedaży,
  • zlecanie i kontrolowanie operatów szacunkowych,
  • przygotowywanie i analizowanie dokumentacji niezbędnej do uzyskiwania zgód właścicielskich,
  • prowadzenie i nadzorowanie postępowań przetargowych,
  • sporządzanie sprawozdań na potrzeby Spółki.
  • Wymagania

    Dołącz do nas, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe o kierunku zarządzanie nieruchomościami,
  • masz minimum 3 letnie doświadczenie w obrocie lub zarządzaniu nieruchomościami,
  • znasz regulacje prawne w zakresie nieruchomości,
  • dobrze posługujesz się pakietem MS Office,
  • skutecznie organizujesz swoją pracę,
  • wykazujesz zaangażowanie w realizację postawionych celów.
  • Mile widziane:

  • licencja Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami.
  • Oferujemy

    U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • miejsce do pozostawienia roweru z zapleczem sanitarnym,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

  • Polskie Koleje Państwowe S.A. Warsaw, Polska

    Specjalista(-ka)/Starszy(-a) Specjalista(-ka) w Wydziale Sprzedaży Numer referencyjny: Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie · Miejsce pracy: Warszawa · Na tym stanowisku odpowiedzialny/a będziesz za: · przygotowanie i prowadzenie ekonomicznie uzasadnionej sprzedaż ...