Gdańsk

    Junior Technical SEO Specialist - Gdańsk, Polska - Interia Sp. z o.o.

    Interia Sp. z o.o.
    W pełnym wymiarze godzin Marketing / Reklama / Public Relations
    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Junior Technical SEO Specialist.

    Zadania, jakie postawimy przed Tobą:

    • współtworzenie i udział we wdrożeniu strategii SEO w serwisach portalu
    • analiza struktur serwisów i tworzenie wytycznych do ich optymalizacji
    • przeprowadzanie poszczególnych części audytów SEO
    • współtworzenie wytycznych i wymagań SEO dla nowych projektów
    • bezpośrednia współpraca i tworzenie wytycznych SEO dla zespołów deweloperskich
    • analiza serwisów konkurencyjnych

    Nasze wymagania:

    • podstawowa wiedza z zakresu technicznego SEO (metadane, crawl budget, performance, itp.)
    • wskazywanie obszarów do poprawy pod kątem CWV
    • doświadczenie we współtworzeniu technicznych audytów, wiedza z zakresu migracji serwisów, analiz technicznych problemów w serwisie
    • dobra znajomość narzędzi - Chrome DevTools, PageSpeed Insights, Google Search Console oraz innych narzędzi Google do weryfikacji technicznej kondycji serwisu
    • praktyczna znajomość narzędzi SEO - przynajmniej po jednym z danego obszaru (Ahrefs, Majestic, Semrush, Senuto, Semstorm, Sitebulb, itp.)
    • znajomość narzędzi do crawlowania serwisów, np. Screaming Frog, Oncrawl, itp.
    • doświadczenie w analizie HTML, CSS, JS (w stopniu podstawowym)
    • znajomość dokumentacji Google oraz aktualnych wytycznych technicznego SEO
    • mile widziane doświadczenie w pracy projektowej z zespołami IT
    • doświadczenie w przeprowadzaniu i analizowaniu testów AB

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • możliwość rozwoju i szkoleń u boku najlepszych specjalistów technicznych SEO w branży mediowej
    • możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej (jeśli jesteś spoza Krakowa)
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej - w jednym z największych wydawców internetowych w Polsce, będącej częścią największej grupy medialnej w naszym kraju
    • niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę - start-up'owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy

  • Digiffic

    SEO Specialist

    1 dzień temu

    Digiffic Lęborska b, Gdańsk, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Kim jesteśmy i co robimy? · Jeszcze 3 lata temu Digiffic było działalnością freelancerską. Dzisiaj to już historia, bo obecnie jesteśmy agencją digitalową, która rok do roku notuje ponad 100% wzrostu. Obsługujemy klientów z całego świata – od Polski, Niemiec, Norwegii, Szwecji pr ...

  • Fireart

    Middle React Developer

    1 tydzień temu

    Fireart Marynarska , Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    We are seeking a talented Developer who is passionate about new technologies, welcomes challenging tasks, and is committed to continuous self-improvement. We are looking for an in-house specialist who can contribute to our upcoming projects. · This role is open to candidates base ...

  • deepsense Gdańsk, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Hi there, it's Klaudia speaking - a Marketing Manager at We're kicking off the establishment of our marketing team. Since you'll be the second person on board, I need someone with substantial experience and a broad perspective on B2B marketing, but coming from an analytics and p ...