Doradca Klienta

    Doradca Klienta - Sopot, Polska - UNUM

    UNUM
    UNUM Sopot, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis
    Twój zakres obowiązków

    nawiązywanie i zarządzanie długotrwałymi relacjami z klientami

    Realizacja planów sprzedażowych

    Budowanie marki własnej oraz marki firmy

    Podnoszenie kwalifikacji zawodowych w oparciu o szkolenia w firmie

    Efektywne zarządzanie własnym czasem

    Zarządzanie zespołem doradców

    Praca indywidualna, motywowanie doradców

    Budowanie zespołu

    Realizacja planów sprzedażowych w oparciu o zespół

    Nasze wymagania

    Łatwość nawiązywania kontaktów

    Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i analityczne

    Umiejętność zarządzania relacjami z klientami

    Przedsiębiorczość i nastawienie na podnoszenie swoich umiejętności

    Umiejętność zarządzania własnym czasem

    Stawianie sobie celów i ich realizacja

    Umiejętności coachingowe

    Co oferujemy

    Podstawa i nieograniczone prowizje proporcjonalne do uzyskiwanych wyników

    Specjalistyczny plan szkoleń

    Otwarte ścieżki kariery uzależnione od jasno określonych kryteriów

    Ubezpieczenie, opieka medyczna

    Prywatny, bezpłatny plan emerytalny

    O nas

    Amerykańska firma, lider jakości na rynku, w związku z rozwojem poszukuje pracowników do biura w Trójmieście

  • BUSINESS BRIDGE GROUP Sp. z o.o. Sopot, Polska

    Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom. · Obecnie poszuk ...

  • HOME ASSET Sp. z o.o.

    Doradca ds. nieruchomości

    HOME ASSET Sp. z o.o. Sopot, Polska

    Jesteś osobą, która chce rozpocząć swoją przygodę jako doradca ds. nieruchomości? · A może czujesz, że Twój rozwój zawodowy jako pośrednika nieruchomości nie idzie tak, jakbyś tego chciał? · Bez względu na to, w jakim punkcie kariery jesteś, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. ...