Wrocław

    Starszy Specjalista dscontrollingu - Wrocław, Polska - Tarczyński S.A.

    Tarczyński S.A.
    Tarczyński S.A. Wrocław, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 5 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse
    Opis

    Twój zakres obowiązków:

    • Opracowywanie cyklicznych raportów, analiz i prezentacji na potrzeby zarządcze.
    • Ocena i rekomendacja z przeprowadzonych analiz na potrzeby procesów decyzyjnych, bieżący monitoring wskaźników.
    • Udział w opracowywaniu krótko i długoterminowych prognoz i planów.
    • Kalkulacja rentowności oraz efektywności realizowanych projektów i sprzedaży produktów.
    • Organizacja i koordynacja prac budżetowych w Grupie oraz bieżąca kontrola wyników i analiza odchyleń.
    • Udział w procesie zamykania wyników miesiąca, m.in. przygotowanie kluczy alokacji kosztów, weryfikacja poprawności danych, tworzenie i analiza rezerw.
    • Udział w procesie standaryzacji informacji zarządczej oraz w pracach związanych z budowaniem modeli analiz.
    • Wdrażanie nowych rozwiązań i narzędzi kontrolingowych w celu optymalizacji i automatyzacji procesów.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: finanse, rachunkowość i kontroling.
    • Gotowość do pracy w Ujeźdzcu Małym (okolice Trzebnicy).
    • Min. 3-letnie doświadczenie w kontrolingu lub analiz finansowych.
    • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu kontrolingu i rachunkowości.
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel.
    • Znajomość systemu SAP.
    • Silna motywacja do ciągłej nauki i rozwijania umiejętności.
    • Skrupulatność, terminowość w realizacji zadań.
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.
    • Zdolności analityczne i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz opisywania złożonych procesów i wyciągania wniosków.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Komunikatywność.

    To oferujemy:

    • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej z branży spożywczej.
    • Możliwość pracy hybrydowej (biuro Ujeździec Mały + HO).
    • Bezpłatną stołówkę.
    • Kartę Multisport, prywatną opiekę Luxmed, ubezpieczenie grupowe, kasę zapomogowo-pożyczkową.
    • Bony i paczki świąteczne.
    • Bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską Reprezentację Polski oraz inne wydarzenia.
    • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika).