Team Leader Zespołu Zarządzania Ruchem w CC, raportów, analiz i procesów ​ - Lesser Poland Voivodeship, Polska - InPost

    InPost
    Inpost background
    Opis

    Twoje zadania:

  • nadzorowanie, organizowanie i rozliczanie wyników pracy podległego zespołu
  • rekrutacja, szkolenie, motywowanie oraz rozwój podległych pracowników
  • aktualizowanie oraz zapewnienie poprawności procesów obsługi klienta w dziale CC, w tym procesów automatycznych
  • utrzymywanie odpowiedniego poziomu wskaźników efektywnościowych i jakościowych obsługi klienta
  • forecastowanie zapotrzebowania na godziny obsługi w biurze obsługi klienta
  • tworzenie i analiza raportów oraz rekomendowanie rozwiązań usprawniających i optymalizujących pracę działu Customer Care
  • identyfikowanie możliwości poprawy efektywności poszczególnych procesów w zespole i dziale, oraz podejmowanie działań mających na celu ich optymalizację i automatyzację
  • raportowanie wyników obszaru Customer Care
  • realizacja zadań zlecanych przez Head of Customer Care
  • To, czego potrzebujemy od Ciebie:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem w dziedzinie obsługi klienta - preferowana praca w Contact Center
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • doskonała znajomość KPI funkcjonujących w środowisku Customer Care
  • wysokie umiejętności analityczne oraz prezentacji danych
  • zdolności analitycznego myślenia oraz otwartość na poszukiwanie i wdrażanie usprawnień i nowych rozwiązań w organizacji
  • zdolności przywódcze i umiejętność motywowania zespołu
  • proaktywne myślenie i działanie na rzecz klienta
  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
  • dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy pod presją
  • To, co zapewniamy:

  • pracę w innowacyjnej firmie technologicznej o międzynarodowym zasięgu, która jest liderem branży logistycznej w Polsce
  • możliwość poszerzania kompetencji oraz zdobywania nowych
  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością
  • system kafeteryjny z możliwością wyboru benefitów, z których chcesz korzystać (np. Multisport, opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia i wiele więcej)
  • platformę e-learningową ze szkoleniami w formie filmów, magazynów, zadań i quizów
  • program rekomendacji pracowniczych
  • możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych, takich jak wolontariat InPost InHelp, Szlachetna Paczka czy wydarzenia sportowe (np. biegi sztafetowe)