Administrator IT - Warsaw, Polska - Team Quest

    Team Quest
    Team Quest background
    B2B / Kontrakt
    Opis

    Zakres obowiązków:

  • Udzielanie pomocy technicznej w obszarze IT (pierwsza i druga linia wsparcia)
  • Kontakt z klientem
  • Administracja infrastrukturą serwerową, sieciową klienta
  • Kontakt z dostawcami oraz firmami serwisowymi
  • Doradztwo w zakresie doboru sprzętu i oprogramowania
  • Zarządzanie licencjami MS
  • Konfiguracja urządzeń sieciowych, stacji roboczych, serwerów itd
  • Tworzenie kopii bezpieczeństwa
  • Przygotowywanie stanowisk pracy
  • Nadawanie uprawnień do systemów
  • Świadczenie usług IT w siedzibach klientów
  • Wsparcie użytkowników końcowych
  • Oczekiwania:

  • Prawo jazdy kategorii B
  • Wykształcenie techniczne - informatyka lub pokrewne (ukończone bądź w trakcie)
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rozwiązań Microsoft
  • Znajomość Active Directory
  • Znajomość systemów Linux
  • Rozumienie elementów systemów mogących mieć wpływ na wydajność infrastruktur
  • Znajomość rozwiązań Cloud (Azure, GCP)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w obsłudze systemu zgłoszeń w zakresie zarządzania incydentami i problemami
  • Doświadczenie w instalacji, zarządzaniu, administracji systemami serwerowymi zgodnie z potrzebami
  • Firma oferuje:

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Fajną i luźną atmosferę pracy
  • Dofinansowanie do Karty Multisport
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia oraz realizację projektów
  • Duży zakres samodzielności w zakresie stanowiska pracy
  • Pracę w młodym, rozwijającym się zespole
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystania umiejętności i możliwość rozwoju
  • Pyszną kawę i herbatę
  • Eventy firmowe