operator procesu - Bielany Wrocławskie, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska Bielany Wrocławskie, Polska

    1 tydzień temu

    Randstad Polska background

    Szukasz stabilnego zatrudnienia? Masz doświadczenie w pracy na produkcji? Lubisz pracę przy maszynach? Mamy dla Ciebie ofertę

    Poszukujemy pracowników na stanowisko operatora procesu do fabryki produkującej czekoladę. Zapewniamy bezpłatny transport do zakładu z wielu miejscowości, m. in. z Kobierzyc, Wrocławia, Bielawy, Dzierżoniowa, Ziębic, Łagiewnik, Sobótki czy Strzelina.

    Zakład mieści się na Bielanach Wrocławskich.

    oferujemy

    • zatrudnienie bezpośrednio przez zakład
    • umowę o pracę
    • premię miesięczną do 10% miesięcznego wynagrodzenia
    • dofinansowanie do stołówki 50%
    • darmowy dojazd do i z pracy z wielu miejscowości, m.in. Wrocławia, Bielawy, Dzierżoniowa, Ziębic, Łagiewnik, Strzelina, Żórawiny, Bielan Wrocławskich
    • okazjonalne paczki z produktami klienta
    • miłą atmosferę pracy

    zadania

    • zapewnienie sprawnej obsługi maszyn i urządzeń
    • prowadzenie bieżącej kontroli jakości produktu oraz obsługiwanych maszyn na swoim stanowisku pracy
    • prowadzenie bieżącej kontroli parametrów obsługiwanego procesu
    • szkolenie nowych pracowników w ramach zadań wykonywanych na stanowisku
    • pomoc Technikom Utrzymania Ruchu oraz Operatorom Technikom w określaniu przyczyn awarii urządzenia poprzez opis okoliczności oraz rezultatów awarii

    oczekujemy

    • wykształcenia zasadniczego zawodowego
    • minimum rocznego doświadczenia w pracy na obszarze produkcji
    • znajomości funkcjonowania linii produkcyjnej oraz procesu technologicznego
    • umiejętności pracy z maszynami
    • aktywnego podejścia do zadań i problemów
    • dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
    • umiejętności pracy w zespole
    • chęci do pracy w systemie 4-brygadowym

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47