Warsaw

    Zatępstwo recepcyjne w dniach 13.06-2.07 - Warsaw, Polska - People Sp. z o.o.

    People Sp. z o.o.

    Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjno-dystrybucyjnej poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

    Zastępstwo recepcyjne w terminie

    Lokalizacja: Warszawa Wola

    Zakres obowiązków:

    • Bieżące prowadzenie recepcji: witanie gości zgodnie ze standardami firmy
    • Obsługa centrali telefonicznej
    • Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
    • Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów w biurze
    • Współpraca z kurierami
    • Dbanie o wizerunek firmy poprzez przestrzeganie procedur, zasad i przepisów

    Wymagania:

    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie 35 zł brutto za godzinę
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
    • Pracę w godzinach od poniedziałku do piątku
    • 2-dniowe wdrożenie bezpośrednio u osoby, która na co dzień pracuje na tym stanowisku
    • dogodną lokalizację biura tuż przy wyjściu ze stacji metra Rondo Daszyńskiego
    • biuro na 16 piętrze z widokiem na panoramę Warszawy

  • People Sp. z o.o. Warsaw, Polska

    Dla Naszego Klienta poszukuję osoby na stanowisko: · Recepcjonista/ka na zastępstwo · Lokalizacja: Warszawa Śródmieście · Główne obowiązki: · Dystrybucja poczty · Zarządzanie centralą telefoniczną · Zarządzanie rezerwacją sal i przygotowywanie ich do spotkań · Przyjmowanie gości ...