Warsaw

    Młodsza Menedżerka/Młodszy Menadżer gold - Warsaw, Polska - Citi

    Citi
    Citi Warsaw, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 4 dni temu

    CITI background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Kluczowe zadania:

  • Efektywne pozyskiwanie klientów zamożnych w oddziale i poza nim oraz budowanie/pogłębianie relacji.
  • Rozpoznawanie oczekiwań finansowych klientów zamożnych, oferowanie odpowiednich rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
  • Utrzymanie i wzrost liczby klientów zamożnych (polecenia od istniejących klientów Banku, własne kontakty, cross sell itp.)
  • Bieżące informowanie i poszerzanie wiedzy klientów na temat oferowanych przez Bank rozwiązań finansowych.
  • Udział w akcjach mikromarketingowych, seminariach, przygotowywanie i organizacja prezentacji dla istniejących i potencjalnych klientów Banku.
  • Oczekiwana wiedza i doświadczenie:

  • Aktualne min. roczne doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych i budowaniu relacji z klientami zamożnymi jako warunek konieczny.
  • Wiedza i doświadczenie w zarządzaniu finansami: zdolność do rozpoznawania potrzeb finansowych klientów zamożnych, znajomość rynku finansowego.
  • Znajomość cech, ryzyk i specyfiki produktów i usług inwestycyjnych oferowanych przez Bank oraz konkurencję.
  • Znajomość struktury i zasad funkcjonowania rynków finansowych oraz ich wpływu na wartość i wycenę produktów inwestycyjnych.
  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu marketingu, ekonomii i finansów.
  • Znajomość sytuacji ekonomicznej kraju i świata.
  • Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Znajomość i umiejętność wykorzystania programów pakietu MS Office.
  • Umiejętność budowania i pogłębiania relacji z klientami, prezentacji i autoprezentacji.
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Oferujemy:

  • umowę o pracę i pakiet benefitów opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie udziału w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych. Listę wszystkich benefitów znajdziesz na naszej stronie: w zakładce oraz ),
  • dostęp do platformy e-learningowej (Degreed) i platformy do nauki języka angielskiego,
  • pracę w prestiżowej organizacji o globalnym zasięgu,
  • przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół.
  • Powyższe stanowisko usytuowane jest w strukturze Citi Handlowy (Bank Handlowy w Warszawie SA), zapoznaj się z naszą polityką prywatności:

    Job Family Group:

    Private Client Coverage

    Job Family:

    Relationship Banker

    Time Type:

    Full time

  • Citi

    Menadżer gold

    Znalezione w: Talent PL Premium - 6 dni temu

    Citi Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Za co będziesz odpowiadać: · Sprzedaż oraz zarządzanie relacją z Klientem Zamożnym · Aktywne oferowanie produktów i usług z obszaru rynku kapitałowego · Nawiązywanie relacji i budowanie sieci partnerów · Realizację wyznaczonych działań sprzedażowych poprzez efektywne pozyskiwani ...