Macierzysz

    Inżynier budowy branży rurociągowej - Kętrzyn, Polska - AB INDUSTRY S.A.

    AB INDUSTRY S.A.
    AB INDUSTRY S.A. Kętrzyn, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Inżynieria / Architektura
    Opis
    Opis stanowiska

    Prowadzenie prac związanych budową rurociągów przemysłowych,

    Zamówienia i kompletacja materiałów,

    Dbanie o zachowanie jakości prac montażowych i sprawalniczych,

    Przygotowanie dokumentacji jakościowej.

    Wymagania

    Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych i pracy w delegacji,

    Wykształcenie wyższe techniczne,

    Motywacja i proaktywne nastawienie,

    Chęć nauki i rozwoju zawodowego,

    Prawo jazdy kat. B.

    Dodatkowymi atutami będą:

    Znajomość oprogramowania MS Office, CAD,

    Znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy

    Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,

    Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,

    Pracę w młodym i dynamicznym zespole,

    Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,

    Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,

    Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,

    Dofinansowanie do szkoleń i studiów.

  • AB INDUSTRY S.A. Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych i pracy w delegacji, · Wykształcenie wyższe techniczne, · Motywacja i proaktywne nastawienie, · Chęć nauki i rozwoju zawodowego, · Prawo jazdy kat. B. · Dodatkowymi atutami będą: · Znajomość oprogramowania MS Office, CAD, · Znajomość języka a ...