Księgoway/Accountant - Szczecin, Polska - Kronospan

    Kronospan
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Opis stanowiska

    Nazwa stanowiska

    Księgowa/y/Accountant

    Rodzaj zatrudnienia

    Pełny etat

    O nas

    Alfa Terminal – prężnie rozwijająca się spółka będąca częścią międzynarodowego koncernu, jest uniwersalnym terminalem świadczącym wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych.

    Twój zakres obowiązków:

    • Kontrola, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych;

    • Przygotowywanie ewidencji dokumentów do deklaracji podatkowych;

    • Prowadzenie ewidencji księgowej;

    • Przygotowywanie płatności dla dostawców;

    • Księgowanie wyciągów bankowych;

    • Przygotowywanie rozliczeń gotówkowych.

    Nasze wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w Księgowości;

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowana rachunkowość);

    • Bardzo dobra znajomość bieżących zagadnień księgowych i przepisów podatkowych (VAT, CIT);

    • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel);

    • Zaangażowanie i chęć do dalszego rozwoju.

    Co oferujemy

    • Pracę w międzynarodowej organizacji będącej liderem w swojej branży;

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

    • System nagród miesięcznych;

    • Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

    • Realna szansa na dalszy rozwój zawodowy.

    #LI-SL3